wck

Rodzinne spotkania z teatrem - Babroszki lecą w kosmos - 28.04, Wodzisław Śląski

Spektakl dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim już 28.04.
wck
RODZINNE SPOTAKANIA Z TEATREM – spektakl pt. „Babroszki lecą w kosmos” w wykonaniu Teatru Trip z Chorzowa. Spektakl opowiada historię stworków z krainy Babroszkowo, o wesołym i żądnym przygód usposobieniu. Babroszki to mądralińska Kurkuma, wiecznie uśmiechnięty Manolo, oraz ciekawska Pchełka. Mieszkają oni w domach w kształcie namiotów i porozumiewają się ze sobą za pomocą systemu połączonych ze sobą puszek. Pewnego dnia w główce Pchełki rodzi się pomysł podboju kosmosu. Postanawia więc, wraz z Manolo, odwiedzić księżyc. Wspólnie z dziećmi budują rakietę i spełniają swoje marzenie. Podczas podróży napotykają na wiele przygód.

Ten spektakl dla dzieci już 28 kwietnia o godzinie 16.00.
 
Bilety w cenie 10 zł już do nabycia w kasie WCK.

Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do
pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy