GRY
 
 

Spektakle i bajki dla dzieci w Centrum Kultury Piaseczno - listopad, Piaseczno

Harmonogram imprez organizowanych przez Centrum Kultury Piaseczno w listopadzie.

dom kultury w Piasecznie, centrum kultury w piasecznie, centrum kultury piaseczno, piaseczno
Bajkowa Niedziela 
10 listopada, godz. 14.30 i 16.00     
 
Teatr KUFFER  „ Co w brzuchu piszczy, czyli … Ratunku dzidziuś”
 Był sobie raz mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek, no i komin, pewnie taki widzieliście…   Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa.  To spektakl familijny w barwny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur  i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz  i pomocnik kominiarza.  I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat – czuje się trochę  samotny i opuszczony. Mądrze , ale śmiesznie kabaretowo i z morałem.
 
Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury 
Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury ( Centrum  Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Przystanek Kultura, ul. Plac Piłsudskiego 9 )
cena : 10zł normalny/płacą dzieci/  5zł ulgowy/ płacą dorośli/ 
Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.
 
Teatralny Poranek   
12 listopada 2013r.  godz.9.30 i 11.00 
 
Teatr TOTAL  ART   „Nie płacz, Koziołku ”
Proponujemy państwu inscenizację bajki Siergiusza Michałkowa   pt. „Nie płacz, koziołku ”. Niewątpliwym atutem przedstawienia jest jego interaktywna formuła. Sceny z czynnym udziałem widzów, wciągają w akcję. Dzięki takiej formule możliwe jest zachowanie większej swobody na widowni i utrzymanie dobrego kontaktu aktorów z dziećmi. Ciekawe, zmieniające się wraz z akcją dekoracje, połączenie gry żywych postaci z pobudzającymi wyobraźnię sympatycznymi lalkami, ładne kostiumy i kolorowa muzyka wprowadzają widzów w emocjonujący świat bajki. Wszystko to pozwala na wesołą zabawę, ale też skupia uwagę małych widzów i powoduje, że wszystko co dzieje się na scenie mocno zapada w pamięć.
Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49.
Wstęp  10 złotych
 
„Wiolinka i Basik  Muzyczne podróże elfów z zaczarowanego lasu” 
Termin 18 listopada  godz. 10.00 i 11.00
 
Czar czardasza , Węgry / skrzypce
„Wiolinka i Basik  Muzyczne podróże elfów z zaczarowanego lasu” to program,  który składa się  z  kilku bajek muzycznych opowiadanych przez młodą aktorkę z Teatru Narodowego, z udziałem pianisty i instrumentalisty - w każdej bajce inny instrument . Każdy koncert ma charakter edukacyjny.
Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49.
Wstęp 7 złotych
 
Bajkowa Niedziela
24 listopada         godz. 14.30 i 16.00    
 
Teatr Zgraja z Zielonej  w ramach 20-lecia teatru zaprasza na wspaniałą zabawę – odbędą się gry i zabawy animacyjne  oraz przedstawienie pt.  „Czerwone Kapturki”  -  Na setne urodziny babci zjeżdżają się czerwone kapturki ze wszystkich stron świata . Jak poradzi sobie z nimi jeden jedyny   wilk ? Zobaczcie sami.  
Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury 
Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury ( Centrum  Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Przystanek Kultura, ul. Plac Piłsudskiego 9 )
cena : 10zł normalny/płacą dzieci/  5zł ulgowy/ płacą dorośli/ 
Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.
 
Filharmonia 
29 listopada  godz. 10.30, 11.30, 12.30    
 
MUZYKA NA KONIEC CZASU/ ROZMOWY NA CZTERY GŁOSY
Tytuł koncertu jest nawiązaniem do kompozycji Oliviera Messiaena  Kwartet na koniec czasu.  Muzyka „niematerialna i uduchowiona”- jak mówił o swym dziele twórca- stała się dla nas inspiracją do ukazania osiągnięć kameralistyki ostatnich dwóch stuleci. Oprócz  wspomnianego Kwartetu w programie znajdą się tria o różnej obsadzie instrumentalnej. Mamy nadzieję , że zróżnicowane w barwie i charakterze utwory wzmocnią w słuchaczach potrzebę kontaktu z muzyką- najdoskonalszą ze sztuk, bo potrafiącą przenieść nas poza granice rzeczywistego świata.  
W programie dla dzieci przedstawiciele różnych rodzin instrumentów będą rozmawiać z sobą na dwa, trzy i cztery głosy.
Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49. 
Wstęp 5 złotych
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami