GRY
 
 

Teatralna Karuzela Black Red White

28.01.2012r., godz. 15.00 Black Red White zaprasza rodziców i ich pociechy do wspólnej zabawy.

Black Red White
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 w salonie Miasto Wnętrz przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu „mali widzowie” będą mieli okazję obejrzeć spektakl „W murzyńskiej wiosce – szalone zabawy z Królem Kulu Kulu”.

Kolejna edycja cyklicznych „Spotkań z Dobrym Teatrem” – w salonie Miasto Wnętrz Black Red White przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu – zapewni cotygodniowy beztroski powrót do świata najmłodszych.

„Pchła Szachrajka”, "Kolorowy obiad z Bajusiami”, „Przygody niesfornego Kraba” – to tylko niektóre z kultowych dziecięcych przedstawień, które jednocześnie bawią, a zarazem uczą tolerancji, przyjaźni i kreatywności.

Sobotnie „Spotkania z Dobrym Teatrem” w salonie Miasto Wnętrz Black Red White w Poznaniu są gwarancją niezapomnianych wrażeń w rodzinnym gronie. Inscenizacje w wykonaniu profesjonalnych aktorów przeniosą dzieci i ich opiekunów w kolorowy świat baśni, beztroski i magii.

Trwający do 30 czerwca 2012 roku cykl wydarzeń teatralnych to doskonała okazja do wspólnego spędzania wolnego czasu. Scenariusze – nastawione na integracyjne formy zabaw – pozwalają na aktywne zaangażowanie zarówno dorosłych, jak i ich pociech. Na najmłodszych czekają także zajęcia plastyczno – muzyczne, konkursy, nagrody oraz inne niespodzianki.

Wstęp na wszystkie przedstawienia i atrakcje w ramach „Spotkań z Dobrym Teatrem” jest bezpłatny.

Repertuar i harmonogram spotkań znaleźć można na stronie internetowej salonów Black Red White.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj