GRY
 
 

TEATRALNE WARSZTATY CYKLICZNE

Teatr Lalek "Pleciuga" zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat na cykliczne warsztaty teatralne, które odbywać się będą w środy o godz. 16:30.

Teatr Lalek "Pleciuga"
Program zajęć obejmuje m. in. techniki pracy nad rolą, animację lalkami, plastykę ruchu oraz interpretację tekstu literackiego.

Warsztaty poprowadzi aktorka Teatru Lalek "Pleciuga" - Marta Łągiewka.
Marta Łągiewka – absolwentka wrocławskiego Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrała m.in. w spektaklach „Dzikie ŁABĘDZIEci” w reż. M. Ciunela, „O Rycerzu Pryszczycerzu” w reż. D. Kamińskiego, „Szpak Fryderk” w reż. Z. Niecikowskiego, „Syn Gwiazdy” w reż. P. Nosalka, „Pippi Pończoszanka” w reż. K. Dworakowskiego oraz „Tańcząca gazela i magiczny tam-tam” w reż. Z. Niecikowskiego. Marta Łągiewka gra obecnie w najnowszym przedstawieniu „Pleciugi”: „Jabłoneczka” w reż. L. Słabińskiej. Współpracowała z Teatrem Lalki i Aktora w Opolu i Teatrem Polskim w Szczecinie. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Brała udział w wielu projektach edukacyjnych, m.in. „Lato w teatrze” – podczas którego prowadziła zajęcia dla grupy dziennikarsko-happeningowej.

koszt: 70 zł za 1 miesiąc
zapisy: Magdalena Bogusławska
tel. 91 44 55 114
e-mail edukacja@pleciuga.pl

Teatr Lalek PLECIUGA
pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj