GRY
 
 

Teatralny weekend dla najmłodszych - Och, Emil!

25.08.2012r., godz.18.00 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dzieci na Teatralny weekend.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
25 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie wszędobylskie i ciekawe świata dzieci do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl „Och, Emil!”. Przygody rezolutnego, śmiesznego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym, wyreżyserował Lech Chojnacki na podstawie książki Astrid Lindgren „Emil ze Smalandii”.
Na spotkanie z Emilem i jego rodziną zapraszamy także rodziców ze swymi pociechami. Będzie można spojrzeć na siebie samych przez pryzmat teatralnej konwencji, która z dużym poczuciem humoru szkicuje portrety członków rodziny i relacje miedzy światem dorosłych a światem dzieci.

26 sierpnia o godz. 11.00 zapraszamy na scenę Amfiteatru, gdzie w każdą niedzielę sierpnia odbywają się interaktywne zabawy teatralne dla dzieci z elementami edukacji, prowadzone przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Wstęp na spektakl i warsztaty jest wolny.
W przypadku niesprzyjającej aury imprezy zostaną przeniesione do siedziby Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16.
 
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj