Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Teatralny weekend dla najmłodszych - Och, Emil!

25.08.2012r., godz.18.00 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dzieci na Teatralny weekend.
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
25 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie wszędobylskie i ciekawe świata dzieci do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl „Och, Emil!”. Przygody rezolutnego, śmiesznego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym, wyreżyserował Lech Chojnacki na podstawie książki Astrid Lindgren „Emil ze Smalandii”.
Na spotkanie z Emilem i jego rodziną zapraszamy także rodziców ze swymi pociechami. Będzie można spojrzeć na siebie samych przez pryzmat teatralnej konwencji, która z dużym poczuciem humoru szkicuje portrety członków rodziny i relacje miedzy światem dorosłych a światem dzieci.

26 sierpnia o godz. 11.00 zapraszamy na scenę Amfiteatru, gdzie w każdą niedzielę sierpnia odbywają się interaktywne zabawy teatralne dla dzieci z elementami edukacji, prowadzone przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Wstęp na spektakl i warsztaty jest wolny.
W przypadku niesprzyjającej aury imprezy zostaną przeniesione do siedziby Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16.
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy