GRY
 
 

Teatrzyk Cieni w Fiku Miku - BAJKA O ŁAKOMYM MISIU (2+)

24.03.2012r., godz.17.00 FikuMiku zaprasza dzieci na DOBRANOCKĘ INACZEJ.

fikumikucafe
Zamiast przed telewizorem maluchy spędzą czas z intrygującymi bohaterami TEATRZYKU CIENI (cienie postaci-kukiełek pojawią się na oświetlonej tkaninie).

Każda HISTORIA przedstawiona w TEATRZYKU CIENI została napisana specjalnie dla małych widzów, aby rozbawić i pobudzić ich wyobraźnię, a jednocześnie wyciszyć przed snem. Autorka spróbuje odpowiedzieć na nurtujące dzieci pytania, pomóc im zrozumieć otaczający świat i podpowiedzieć jak wybrnąć z kłopotliwych sytuacji.

Po spektaklu będzie czas na krótką rozmowę, która pomoże dzieciom odnaleźć i zrozumieć morał bajki. Wykonamy wspólnie kukiełki jednego z bohaterów oraz zaprosimy dzieci za „kulisy“ teatrzyku.
Najmłodsi uczestnicy otrzymają gotowe kukiełki.

UWAGA! Bajka może powstać NA ZAMÓWIENIE i wyjść na przeciw potrzebom WASZYCH dzieci. Wystarczy, że dacie nam znać jaki problem lub zagadnienie chcielibyście poruszyć w bajce.

Prowadząca: Agnieszka Chądzyńska, wcześniej dziennikarka „Rzeczpospolitej“, „Dziennika“ i „Przekroju“. Obecnie prowadzi zajęcia z języka francuskiego i warsztaty dla dzieci o podróżach i sztuce.

Czas trwania: około 30 min.
Obowiązują zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl
[Prosimy podać IMIĘ, NAZWISKO, WIEK DZIECKA, NAZWĘ I TERMIN ZAJĘĆ, NR TELEFONU DO OPIEKUNA]
Koszt: 25 zł


FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj