GRY
 
 

Tęcze w wodzie - spotkanie z Australią

Pajdokracja w Piwnicy Kany. Inspiracji szukać będziemy na australijskich bezdrożach, przeciętych niewidzialnymi “ścieżkami śpiewu”, mapą aborygeńskich wędrówek i mitów.

Pajdokracja
Plan spotkania:
11.30 - 12.10 Rozgrzewka muzyczno - rytmiczna dla dzieci z elementami kultury muzycznej Australii.

12.15 - 13.00 Spotkanie Andrzejem Szkockim, fotoreporterem, od lat współpracującym z Głosem Szczecińskim. Nasz gość spędził kilka tygodni w Australii , fotografując zmagania uczestników wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open. Opowie nam co nieco o współczesnym obliczu tego kontynentu oraz zaprosi na wspólne oglądanie zdjęć z wyprawy.

13.00 - 15.00 Warsztaty twórcze inspirowane kulturą rdzennych mieszkańców Australii - Aborygenów. Opowiemy o ludziach, którzy bez użycia pisma potrafili przekazać swoją historię i wierzenia, dowiemy się dlaczego na ich obrazach jest mnówstwo kropek i zwierząt oraz sami stworzymy prace plastyczne, oparte na aborygeńskim systemie przedstawiania. Prowadzenie Karolina Machowicz, Joanna Wojtarowicz / Pajdokracja

Także od godziny 13.00 na bezpłatne porady logopedyczne i psychologiczne (nie tylko te związane z dziećmi) zaprasza Agnieszka Wolska - Iride, psycholog i logopeda www.awistudio.eu

Nieco wsparcia dla ciała zapewni swymi przysmakami Edyta Ryłek

Do Piwnicy Kany zapraszamy serdecznie dzieci w każdym wieku wraz z opiekunami
Spotkanie jest bezpłatne. Inicjatywa realizowana jest jako projekt Stowarzyszenia Oswajanie Sztuki

Piwnica Kany
Plac św. Piotra i Pawła 4/5,
70-521 Szczecin,
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj