Dziecko, tęcza, tęczowe dziecko
fot. Fotolia

Czy wiesz, dlaczego nazywają je "tęczowymi dziećmi"?

Czy spotkałaś się z nazwą "tęczowe dzieci" ? To dzieci, które dają nadzieję na macierzyństwo. Zobacz przepiękne zdjęcia dwóch rosyjskich fotografek.
Monika Karbarczyk
Dziecko, tęcza, tęczowe dziecko
fot. Fotolia
"Tęczowe dzieci" – tak nazywa się dzieci, które rodzą się matkom, których poprzednie ciąże zakończyły się poronieniem lub śmiercią dopiero co narodzonego dziecka. Tęcza zwykle pojawia się po burzy i przynosi nadzieję na lepszą pogodę. Podobnie jest z "tęczowymi dziećmi", które są symbolem nadziei na macierzyństwo. Każde takie dziecko jest błogosławieństwem. 

e-book Odporność dziecka konsultacja dr P. Grzesiowski Te piękne zdjęcia wykonały dwie fotografki Natalia Karpovovy i Elena Gannenko. Pierwsze zdjęcie przedstawia kobiety w ciąży, ubrane w stroje w kolorach tęczy, na drugiej fotografii te same matki trzymają na rękach dzieci ubrane w stroje w kolorach tęczy. 
 
 

Who loves this "rainbow babies" photo? A “rainbow baby” is a baby that is born following a miscarriage, stillbirth,...

Posted by Every Child is a Blessing: The Journey Through My Pregnancy on 20 września 2015


Polecamy: Poroniłam, boję się kolejnej ciąży
 
Redakcja poleca: Nie lecząc zębów możesz doprowadzić do przedwczesnego porodu
Częste podjadanie oraz wymioty występujące we wczesnej fazie ciąży niszczą szkliwo zębów i powodują próchnicę. Zaniechanie wizyty u dentysty przez kobietę ciężarną może doprowadzić do zakażenia, co skutkuje poronieniem lub przedwczesnym porodem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy