GRY
 
 

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - bajka 3D dla dzieci, 16-22.08, Poznań

Zapraszamy na film animowany Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta.

tedi, tedi i poszukiwacze przygód, film, bajka
TEDI I POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO MIASTA  3D   / bilet 12 zł

16 - 22.08


,,Tedi Jones i Zaginione Miasto" - animowany zdobywca trzech nagród Goya (hiszpańskich odpowiedników Oscarów) w kategoriach najlepsza animacja, debiut reżyserski i najlepszy scenariusz adaptowany. Komediowy przebój przez pięć tygodni był numerem jeden box office'u w Hiszpanii, gdzie zdeklasował hollywoodzką konkurencję w postaci oscarowej ,,Meridy Walecznej" studia Pixar i ,,Frankenweenie" Tima Burtona.

Tedi Jones od dziecka chciał zostać archeologiem i łowcą skarbów. Szansa na spełnienie marzeń pojawia się, gdy w ręce bohatera trafia klucz do Złotego Miasta Inków, a on sam - wskutek zabawnego zbiegu okoliczności - zostaje wzięty za światowej sławy profesora. Tak rozpoczyna się jego niezwykła podróż do miejsca, gdzie według legend spoczywa skarb zaginionej cywilizacji. Po drodze Tedi zakocha się w pięknej podróżniczce, zaprzyjaźni z ekscentrycznym wynalazcą i trafi na czarną listę Jawamdamma, szefa szajki złodziei antyków.


Zwiastun:

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%29-30579
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj