james bond tatą
fot. Instagram Daniela Craiga

Tego nikt się nie spodziewał: James Bond w nowym filmie będzie tatą! Kim jest matka?

W najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda zatytułowanym „Nie czas umierać” poznamy córkę agenta 007. Jak ustalił „Mail on Sunday”, dziewczynka będzie miała pięć lat. Kto wcieli się w role córki Bonda i matki dziewczynki?
Katarzyna Gałązkiewicz
james bond tatą
fot. Instagram Daniela Craiga
Jak donoszą brytyjskie media, w najnowszej produkcji o agencie 007 poznamy najważniejszą dziewczynę Bonda w historii. Będzie nią pięcioletnia dziewczynka o imieniu Mathilde. „Tak, to prawda” – powiedział dziennikarzom „Mail on Sunday” informator. „To coś, czego wielbiciele nigdy by nie przewidzieli” – dodał.

James Bond i Madeleine Swann rodzicami

Jak informuje portal gazeta.pl, matką dziewczynki ma być Madeleine Swann (w tej roli Lea Seydoux). Informacje wyszły na jaw, gdy w popularnym serwisie aukcyjnym znalazł się harmonogram pracy na planie zdjęciowym. Pojawił się tam opis sceny kręconej w południowych Włoszech, w której występują Madeleine, agentka Nomi oraz dziewczynka o imieniu Mathilde (którą gra Lisa-Dorah Sonne). Pojawiają się też inne wątki świadczące o obecności córki Bonda w scenariuszu i jej znaczeniu dla przebiegu wydarzeń w filmie.  
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Agent jako ojciec

Z informacji opublikowanych w brytyjskim tabloidzie wynika, że w „Nie pora umierać” wątek Jamesa Bonda jako ojca ma być dość istotny. Co ciekawe informator dziennika zdradza, że agent 007 będzie próbował ocalić świat przed pandemią, która jednak „niekoniecznie przypomina tę koronawirusową”. Premiera filmu była zaplanowana na 31 marca, ale w związku z pandemią COVID-19 producenci przenieśli ją na listopad.

Kto zagra Bonda?

W rolę Bonda po raz ostatni wcieli się Daniel Craig. W „Nie pora umierać” agent 007 opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Jego stary przyjaciel z CIA zwraca się jednak do niego o pomoc. Jak informuje gazeta.pl: „misja okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza Bonda na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią”. Jak potoczą się losy bohaterów kultowego filmu? Okaże się w listopadzie.

Źródło: kultura.gazeta.pl, onet.kultura.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy