GRY
 
 

Tenisistka Serena Williams pochwaliła się zdjęciem córki!

Dziewczynka przyszła na świat 1 września

Serena Williams z córką
fot. Instagram/serenawilliams
Serena Williams na korcie nie ma sobie równych. Wygrywa prawie wszystko, forma niemal nigdy jej nie zawodzi. Jako tenisistka traktowana jest już chyba jak ikona ostatnich lat. Nic dziwnego, że uznała, że to jest ten czas, kiedy może na chwilę przerwać karierę sportową i pochłonąć się innej pasji – macierzyństwu.

Tenisistka dokładnie dwa tygodnie temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – Alexis Olympię Ohanian Jr. Dziewczynka otrzymała imię na cześć swojego taty, narzeczonego Sereny – Alexisa Ohaniana.

Serena Williams pokazała pierwsze zdjęcie córeczki

Maleńka Alexis leży na nim wtulona w mamę. Sami zobaczcie, jaki to słodki widok:

Serena w końcu może przytulić do piersi swoją małą dziewczynkę. Tak właśnie wygląda szczęście. Tenisistka będąc jeszcze w ciąży deklarowała, że w przyszłym roku wraca do gry. Być może jednak zmieni plany i odłoży nieco w czasie powrót do kariery zawodowej na rzecz dłuższego pobytu w domu z małą Alexis. Przekonamy się. Tymczasem trzymamy kciuki, żeby w nowej roli Serena odnalazła się tak dobrze, jak na korcie. 
Redakcja poleca: Beata Sadowska o świętach
Zobacz, jak gwiazda spędza święta.

Na oficjalnej stronie Sereny Williams znalazła się też niespodzianka dla fanów…

Tenisistka udostępniła krótki filmik z przebiegu ciąży, a także pierwsze ujęcia córki. Pochwaliła się też łóżeczkiem, w jakim będzie spała dziewczynka. Jest ZŁOTE! Zobaczcie:


Zobacz też: Jak Zosia Ślotała urządziła pokój dla syna?

Źródło: Instagram, www.serenawilliams.com

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj