Mamy przetestowały pieluszki Pampers Pure Protection! Poznaj ich opinie

W ręce mam oddaliśmy pieluszki Pampers Pure Protection i zebraliśmy ich opinie. Sprawdziliśmy, czy pieluszki sprawdzają się od pierwszych dni życia maluszków, są przyjazne dla delikatnej i wrażliwej skóry oraz dla… środowiska. Test wypadł bardzo pozytywnie.

Co niezwykłego jest w nowych pieluszkach Pampers Pure Protection? Przede wszystkim są wykonane z dodatkiem materiałów pochodzenia naturalnego, a jednocześnie bez kompromisu odnośnie suchości skóry. Te dwa aspekty podkreśliły niemal wszystkie mamy, które je testowały wraz ze swoimi maluchami. Ale nie tylko te.

Delikatna i wrażliwa pupa

Skóra niemowlęcia jest bardzo wrażliwa, a przez to skłonna do podrażnień. Dzieje się tak dlatego, że proces dojrzewania skóry jeszcze się nie zakończył, a warstwa lipidowa, która chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, dopiero się tworzy. Ważna jest więc odpowiednia pielęgnacja skóry maluszka, szczególnie jeśli chodzi o okolice pieluszkowe. Pieluszki Pampers Pure Protection w opinii 99% mam były odpowiednie dla skóry dziecka, zapewniając mu tym samym komfort.

Marta, mama Krzysia: „Mój synek ma 10 miesięcy i wrażliwą, alergiczną skórę. Inne pieluszki podrażniają go. W tym przypadku nie było tego problemu. Plus za niedrażniące rzepy, delikatne dla wrażliwej skóry brzuszka, a także delikatność i miękkość całej pieluszki”.

W odpowiedziach innych mam pojawiły się podobne sformułowania: „jest cienka, ładnie przylega do ciała i nie krępuję ruchów dziecka”, „wygodne w użyciu dla rodzica, są wykonane estetycznie”, „Zapięcie solidnie wykonane. Nie odpinają się i sprostały zadaniu przy raczkującym dziecku.”
Ponad połowa testujących wskazała jako najważniejsze fakt, że pieluszki są delikatne nawet dla wrażliwej skóry dziecka, bo nie zawierają perfum i chloru.

Agnieszka, mama Karola: „Skóra mojego syna nie była przesuszona jak w przypadku stosowania innych pieluszek, nawet po całej przespanej nocy. Nie wystąpiły żadne podrażnienia ani zaczerwienienia. Skora w dotyku była delikatna i gładka. Po kilku dniach odważyłam się na test pieluszek bez kremowania pupy mojego malucha – wówczas skóra była bez zmian, równie gładka bez widocznych zmian skórnych”.

Wszystko pod kontrolą

94% mam podkreśliło, że pieluszki chroniły skórę dziecka przed podrażnieniem na skutek kontaktu z moczem. Zapewniały suchość do 12 godzin. Testerki wybijały tę cechę na pierwszy plan zwłaszcza w kontekście (nie)przespanych nocy.

Asia, mama Karoliny: „Początkowo nie byłam przekonana. Znam swoją córkę i wiem, że mokra pieluszka dla niej to horror, ciężko było przespać całą noc bez zmiany. Ale przekonałam siebie i córkę do nich. Jedna pieluszka na całą noc – to jest coś. Z samej ciekawości sprawdzałam w nocy, kiedy moje dziecko się obudziło, jaki był stan pieluszek. Widać było, że została już częściowo napełniona, natomiast kiedy dotknęłam dłonią pieluszki, była ona sucha. To mi się spodobało. Rankiem była już lekko wilgotna. Ale tu nie ma się co dziwić w końcu córka miała jedną pieluszkę przez całą noc! To niezwykły komfort i dla mnie i dla niej”.

92% za niezwykle przydatny uznało wskaźnik wilgotności zmieniający kolor, co oznacza potrzebę zmiany pieluszki. To idealne rozwiązanie dla „świeżo upieczonych” rodziców.

Ania, mama Janka: „Na pieluszkach znajduje się również żółty pasek, który oznacza, że mamy suchą pieluszkę. Jednak gdy zmieni on kolor na niebieski, oznacza to, że pieluszka jest już mokra i czas na przewinięcie maluszka. Dla mnie to innowacja i doskonała pomoc dla mniej doświadczonych rodziców”.

Czujności mam (i dzieci) nie umknęła także nowa szata graficzna zarówno samych pieluszek, jak i opakowania. Pampers Pure Protection są zdobione uroczymi wzorami, takimi jak lamy, leniwce, wydry czy pieski corgi. 94% testujących wskazało kolorowe grafiki na pieluszkach jako atrakcyjne.

Agata, mama bliźniąt: „Bardzo podobały się nam również kolorowe i wesołe grafiki. Pomagały one w skupieniu uwagi dzieci, dzięki czemu nie kopały nóżkami, a przewijanie było prostsze i szybsze”.

Inspirowane naturą

Pampers Pure zostały wykonane z dodatkiem najwyższej jakości bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego, pozyskanej w odpowiedzialny sposób pulpy celulozowej oraz innych, starannie dobranych materiałów.

Martyna, mama Bartka: „Najlepsze pieluszki, które do tej pory testowaliśmy! Są miękkie, chłonne, hipoalergiczne, wykonane z dodatkiem naturalnych materiałów, bez substancji zapachowych i chloru. Wszystkie obietnice są jak najbardziej spełnione”.

Nowe Pampers Pure to pieluszki, które są inspirowane naturą. Nie zawierają dodatku parabenów, chloru czy sztucznych zapachów. Nie umknęło to uwadze testujących mam.

Karolina, mama Franka: „Kiedy wyjęłam z opakowania pierwszą pieluszkę Pampers Pure, od razu zauważyłam różnice pomiędzy tymi co do tej pory używałam. Pieluszki Pampers Pure są bardziej delikatne i przyjemniejsze w dotyku od tych, których używałam wcześniej. Zdecydowanie chronią skórę malucha przed substancjami drażniącymi i duża ich zaletą jest to, że są przyjazne dla środowiska. Mogę polecić z ręką na sercu”.

Mamy polecają

W pięciogwiazdkowej skali, 84% mam przyznało pieluszkom Pampers Pure Protection najwyższą notę, zaznaczając jednocześnie, że zamierza korzystać z kolejnych opakowań.

Greta, mama Kacpra: „Zapewniają suchość przez całą noc, a po ich zdjęciu skóra dziecka jest sprężysta, bez zagnieceń od pieluszki, bez zaczerwienień. Są bardzo wygodne i pozostawiają komfortowy luz, nie są ciasne. Jakość i stan skory dziecka po ich użytkowaniu oceniam na maksimum, dlatego już teraz wiem, że pozostaną z nami na dłużej”.

95% testujących zaznaczyło, że poleciłoby Pampers Pure innym mamom.

Magda, mama Mikołaja: „Pieluszki zdały egzamin. Polecam w 100%. Podzieliłam się nimi z koleżanką, której także bardzo przypadły do gustu – jej maluszek po raz pierwszy wytrzymał noc w 1 pieluszce bez pobudek i płaczu! Obie jesteśmy zdecydowanie na tak. I my i nasze dzieci”.

77% zaznaczyło, że cena jest adekwatna do jakości.

Beata, mama Agatki: „Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki: ich jakość, wykonanie, a nawet taki element, jak piękne grafiki na pieluszkach, które były miłym dodatkiem dla oka pozostaniemy przy Pampers Pure Protection. Spisały się idealnie, więc warto za tę jakość zapłacić nieco więcej”.

Rekomendacja mam, to chyba najlepsza rekomendacja. Zwłaszcza że zebrane opinie były jednoznacznie pozytywne!

W naszym teście wzięło udział 149 rodzin, testowano pieluszki w rozmiarach 3 i 4.
Więcej opinii można przeczytać TUTAJ 

Artykuł powstał we współpracy z Pampers

Popularne tematy