marko
fot. Marko

Weź udział w teście maty edukacyjnej Tiny Love!

Maty edukacyjne to świetne narzędzie rozwojowe, które od lat nie traci na popularności. Jednak na rynku jest ich tak wiele, że trudno zdecydować się na konkretny model. My ułatwimy ci wybór – wystarczy, że zgłosisz się do testowania maty edukacyjnej Tiny Love. Gwarantujemy, że nie zamienisz jej na żadną inną!
marko
fot. Marko

Mata gimnastyczna, czy też edukacyjna (nazwy są różne) to gadżet, który warto mieć w domu. Dowiedz się dlaczego i wypróbuj model, który spodoba się tobie i maluszkowi!

Do czego służy dziecku mata edukacyjna

Czasami rodzice zastanawiają się: czy mata edukacyjna to jeszcze zabawka czy już narzędzie rozwojowe? Prawda jest taka, że mata jest jednym i drugim. Świetnie bawi i uczy jednocześnie. Pobudza spostrzegawczość i rozwija wyobraźnię dziecka. W dodatku zachęca do zdobywania nowych umiejętności, również fizycznych. A co najważniejsze – maluchy wprost uwielbiają na niej przebywać!  Leżąc na pleckach mogą trącać rączką wiszące nad nimi przedmioty, takie jak:
  • lusterka,
  • grzechotki,
  • przytulanki podwieszone na pałąkach.

Motywacją do przewrócenia się na brzuszek są z kolei szeleszczące tkaniny i kolorowe wzory. Oprócz tego mata edukacyjna pobudza zmysły niemowlęcia i daje mu szansę do obserwowania świata. Jak tu jej nie kochać?

Przetestuj matę „Gimnastyka dla bobasa z pałąkami – Zabawa na łące” Tiny Love

Jak sprawdzić, czy dana zabawka czy gadżet będą dobre dla twojego dziecka? Najlepiej je przetestować. Wypróbuj matę edukacyjną Tiny Love „Gimnastyka dla bobasa z pałąkami –  Zabawa na łące”, która oferuje tak wiele:

  • Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z tobą!
  • Zawiera liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające.
  • Przesuwane pierścienie ułatwiają przemieszczanie się zabawek na pałąkach.Mata posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

Chcesz ją przetestować? Wypełnij poniższy formularz

Materiał powstał przy współpracy z: Marko

Zobacz także

Popularne tematy