testowanie pieluszek Pampers
fot. Pampers/KolażMTJ

Przetestuj nowe pieluszki Pampers Pure Protection

Czy wiesz, że nowe pieluszki Pampers Pure Protection zawierają najwyższej jakości bawełnę i składniki pochodzenia roślinnego? Zapewniają suchość do 12 godzin, której rodzice oczekują od Pampers, a dodatek bawełny i organicznych materiałów sprawia, że są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka. Nie zwlekaj i weź udział w ich testowaniu – otrzymasz 1 z 200 sztuk opakowań!
testowanie pieluszek Pampers
fot. Pampers/KolażMTJ
Skóra niemowlęcia jest bardzo wrażliwa, a przez to skłonna do podrażnień. Dzieje się tak dlatego, że proces dojrzewania skóry jeszcze się nie zakończył, a warstwa lipidowa, która chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, dopiero się tworzy. Ważna jest więc odpowiednia pielęgnacja skóry maluszka, szczególnie jeśli chodzi o okolice pieluszkowe.

Najwyższej jakości bawełna i 100% suchości

Twój maluszek zasługuje na ochronę skóry bez żadnych kompromisów. Dlatego nowe pieluszki Pampers Pure zostały wykonane z najwyższej jakości bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego, pozyskanej w odpowiedzialny sposób pulpy celulozowej oraz innych, starannie dobranych materiałów. Dzięki temu, że są hipoalergiczne, nadają się nawet dla wyjątkowo wrażliwej skóry dziecka. Nie zawierają perfum ani balsamu. Zapewniają suchość do 12 godzin, której rodzice oczekują od Pampers, a dodatek bawełny i organicznych materiałów sprawia, że są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka. Pieluszki są zdobione uroczymi wzorami, takimi jak lamy, leniwce, wydry czy pieski corgi, a opakowanie wyróżnia się nową szatą graficzną.

Przetestuj Pampers Pure Protection

Jak spośród wielu rodzajów pieluszek znaleźć tę najlepszą dla dziecka? Najlepiej wcześniej ją przetestować. Odpowiedz na pytania z ankiety i zdobądź 1 z 200 opakowań pieluszek Pampers Pure. Wybierz jeden z dostępnych poniżej rozmiarów i przekonaj się, że to świetny wybór!

Aby móc przetestować pieluszki, wypełnij ankietę:

Zobacz także

Popularne tematy