Identyczne trojaczki
fot. Instagram/beckijo92

Przyjrzyj się. Mama zrobiła testy DNA, takich wyników się nie spodziewała!

Mama tych uroczych chłopców miała dość ciągłych pytań o wygląd maluchów. Postanowiła zrobić badania DNA i przekonać się, jak jest naprawdę. Sprawdź, co odkryła!
Hanna Szczesiak
Identyczne trojaczki
fot. Instagram/beckijo92
Gdy Brytyjka Becki-Jo Allen dowiedziała się, że zostanie mamą trojaczków, była zaskoczona. W jej rodzinie nigdy wcześniej nie rodziły się nawet bliźnięta. Jej zaskoczenie było jeszcze większe, kiedy odkryła, że taka ciąża zdarza się raz na 200 milionów!

Ciąża raz na 200 milionów

Rocco, Roman i Rohan przyszli na świat 9 tygodni przed terminem. Pierwsze kilka tygodni życia spędzili na oddziale intensywnej terapii dla noworodków. Po przyjeździe do domu okazało się, że nikt z rodziny ani przyjaciół Becki-Jo nie rozróżnia chłopców. Tylko ona mogła ich odróżnić. "Nie mylę ich – tylko kiedy śpią, wyglądają dla mnie tak samo. Mają zupełnie inne osobowości" – przyznała mama trojaczków.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Wyniki badań DNA wykazały, że...

Znużona ciągłymi pytaniami o wygląd trojaczków, Becki-Jo postanowiła zrobić testy DNA i sprawdzić, czy chłopcy naprawdę są identyczni. Wyniki ją zaskoczyły (choć dla nas to przecież oczywiste!): mimo zapewnień lekarzy w czasie ciąży, że trojaczki są różne, badania wykazały, że maluchy wyglądają tak samo i mają identyczny kod genetyczny!

Zobaczcie, jak wyglądają chłopcy:
 

Czy mama chłopców naprawdę miała jakiekolwiek wątpliwości? ;)

Zobacz także: W Opolu urodziły się trojaczki jednojajowe!

Źródło: dailymail.co.uk, familyshare.com
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy