Film z TikToka podbija sieć!
fot. Adobe Stock/screen TikTok

Też czujesz strach przed obudzeniem śpiącego dziecka? Ten film bawi do łez!

Lindsey Gurk, mama dwójki dzieci i twórczyni na TikToku nakręciła zabawny film, z którym utożsami się wielu rodziców. Co zrobić, gdy niechcący obudzimy swoje dziecko? Zobaczcie sami!
Sylwia Arlak
Film z TikToka podbija sieć!
fot. Adobe Stock/screen TikTok
Na filmie widzimy, jak maleństwo Lindsey Gurk słodko drzemie. Kamera przenosi się na uśmiechniętą twarz mamy, która spogląda na swoje dziecko. A potem znowu patrzymy na  malucha, który otworzył oczy i uśmiecha się radośnie. Kiedy kobieta spostrzegła, że obudziła swoje dziecko, mówi: „Kochanie, mnie tu nawet nie ma. Jestem halucynacją”. I chowa się poza zasięgiem wzroku dziecka.

Obudzenie dziecka to nie koniec świata!

Strach przed obudzeniem śpiącego dziecka towarzyszy wszystkim rodzicom. Kiedy maleństwo się przebudzi, może nie być łatwo namówić je na kolejną drzemkę. A przecież sen jest kluczowy dla rozwoju dziecka. Według American Academy of Pediatrics niemowlęta w wieku od 4 do 12 miesięcy potrzebują od 12 do 16 godzin snu (w tym drzemek) w ciągu 24 godzin.

Nic dziwnego, że zabawny (ale i bardzo życiowy) film Lindsey Gurk ma już ponad 2 miliony wyświetleń i tysiące komentarzy od rodziców, którzy nie raz byli w podobnej sytuacji.

„Dlaczego wstrzymałem oddech, jakby dziecko było moje?” – napisał jeden z użytkowników TikToka, którego komentarz zebrał ponad 1000 polubień!

„Kiedy to oglądam, próbuję uspokoić syna, a on wciąż otwiera oczy, gdy tylko robię krok w tył. Utknę w jego pokoju na całą noc” – dodała obserwatorka Lindsey Gurk. 

Na szczęście obudzenie śpiącego dziecka to nie koniec świata. Każdy noworodek śpi inaczej, ale normalne jest to, że budzą się one co kilka godzin, żeby zjeść. Nie miej więc wyrzutów sumienia, jeśli nieumyślnie obudzisz swojego malucha, wpatrując się w niego z miłością. To zdarza się najlepszym rodzicom! 
 
@lindseygurk

When will I learn?! ##momhumor ##millennialmom ##parentsoftiktok ##newbornmom ##parenting ##momsoftiktok ##momsover30

♬ Clout chasers - The_real_muchoflow_

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy