GRY
 
 

The Kids Are All Right - Warsztaty British Council dla dzieci i rodziców

21.10.2012r., godz.10.00-14.00 British Council zaprasza rodziców i dzieci w wieku 5 - 11 lat

British Council
Chcesz pomóc dziecku w nauce języka angielskiego, ale nie wiesz jak? Chcesz ciekawie i pożytecznie spędzić niedzielę ze swoim dzieckiem? Mamy dla Ciebie pomysł – warsztaty British Council „The Kids Are All Right!”

British Council zaprasza rodziców i dzieci  do swojej siedziby w Alejach Jerozolimskich 59  na warsztaty organizowane pod hasłem “The Kids Are All Right”.

Zajęcia dla rodziców i dzieci poprowadzą pracownicy British Council. Sesje dla jednych i drugich będą zorganizowane jednocześnie, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie wziąć udział w warsztatach dla nich przygotowanych, podczas gdy ich pociechami zaopiekują się prowadzący zajęcia plastyczne i opowiadacze bajek po angielsku (storytelling).
Organizatorzy zaplanowali na ten dzień trzy różne jednogodzinne sesje z cyklu: Jak pomagać dziecku w nauce języka angielskiego?:
  • Sesja 1 (godz. 10:00-11:00): Jak małe dzieci uczą się języka angielskiego jako języka obcego? Jak rozmawiać po angielsku ze swoim dzieckiem?
  • Sesja 2 (11:15 – 12:15): Rymowanki i piosenki w nauce angielskiego
  • Sesja 3 (12:30 – 13:30): Nauka angielskiego z pomocą ilustrowanych książeczek, bajek i opowiadań
Ponadto, wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają od British Council książeczki LearnEnglish Family z praktycznymi poradami na temat tego, jak pomagać dzieciom w nauce języka angielskiego oraz DVD z grami językowymi, w które można bawić się z dziećmi. Polecane będą także ciekawe strony internetowe, które wzbogacą naukę języka obcego w domu. Przez cały dzień na miejscu obecni będą także eksperci, służący radą, jeśli chodzi o nauczanie dzieci, egzaminy językowe dla najmłodszych i wiele więcej.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na warsztaty „The Kids Are All Right”, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na warsztaty@britishcouncil.pl
Rejestracja on-line na stronie: www.britishcouncil.org/poland-workshops-for-parents.htm
Redakcja poleca: Czy dziecko może uczyć się kilku języków naraz - film
Czy nauka kilku języków obcych jednocześnie pomaga czy przeszkadza dziecku? Doradza ekspert z British Council.
Doładuj
Przeładuj