GRY
 
 

The Little Big Club – Ulubieńcy Dzieci

12 i 13.11.2011r. w Warszawie oraz 19 i 20.11.2011r. w Gdyni muzyczne show na żywo The Little Big Club.

wydarzenia
Już w listopadzie najsympatyczniejsze postaci z kreskówek pojawią się na jednej scenie, by porwać dzieci do wspólnej zabawy. The Little Big Club - Ulubieńcy Dzieci, brytyjski hit dla najmłodszej widowni, zostanie pokazany w Polsce po raz pierwszy. Specjalnie na tę okazję przygotowano polską wersję językową. Spektakle odbędą się w Warszawie i Gdyni.

The Little Big Club
– Ulubieńcy dzieci to 90-minutowy spektakl muzyczny dla całej rodziny i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć razem, na jednej scenie, ulubione postaci z bajek, a wśród nich: pracowity Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, pomysłowy Strażak Sam, parowóz Tomek i jego przyjaciele, uwielbiający zabawę pingwinek Pingu, a także niezwykle przyjazny tyranozaurus rex – Barney. Towarzyszyć im będą członkowie zespołu muzycznego The Little Big Club. Wszyscy oni przeniosą publiczność do świata kreskówek, dobrze znanych dzieciom piosenek, ciekawej choreografii i pobudzającej wyobraźnię scenografii. Najmłodsi będą mogli nie tylko spotkać ulubionych bohaterów, ale także tańczyć z nimi i śpiewać.

Wrażenia na długo pozostaną w pamięci dzieci, a – dzięki wysokiemu poziomowi produkcji – rodzice i opiekunowie będą się bawić niemal tak samo dobrze jak ich pociechy. The Little Big Club to najbardziej wyczekiwane przez dzieci wydarzenie tego roku. Obejrzą je widzowie w ponad 70 krajach, na niemal wszystkich kontynentach. Specjalnie dla polskich maluchów stworzona została polska wersja językowa!
Spektakle będzie można obejrzeć 12 i 13 listopada w Warszawie oraz 19 i 20 listopada w Gdyni.

Bilety na spektakl dostępne są na portalu: www.paradam.pl oraz w salonach Empik, Saturn, Media Markt i Ruch.

T h e  L i t t l e  B i g   C l u b  - U l u b i e ń c y  D z i e c i  w  P o l s c e :


Warszawa, Torwar
12 listopada, godz. 14.30 i 18.00
13 listopada, godz 14.30 i 18.00
Bilety w cenie: 150, 120, 90, 70, 50 zł

Gdynia, HSW Gdynia
19 listopada, godz. 14.30 i 18.00
20 listopada, godz. 14.30 i 18.00
Bilety w cenie: 135, 115, 65, 45 zł

Szczegółowe informacje »


Więcej o imprezach kulturalnych w swoim województwie czytaj na Kulturalny Maluch
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (2 oceny)

1.5
Doładuj
Przeładuj