Tik Tok usunął nagranie kobiety, bo podczas filmu karmiła piersią
fot. Instagram/a_mothers_tale

TikTok usunął nagranie kobiety, bo podczas filmu karmiła piersią

TikTok usunął nagranie jednej z mam, tylko dlatego, że podczas filmu karmiła piersią. Blogerka nie ukrywa swojego zdziwienia i zniesmaczenia zachowaniem administratorów.
Joanna  Biegaj
Tik Tok usunął nagranie kobiety, bo podczas filmu karmiła piersią
fot. Instagram/a_mothers_tale
Publiczne karmienie piersią budzi wiele kontrowersji. Burzę w sieci wywołało to, że Marcelina Zawisza karmiła dziecko piersią w Sejmie. Podobna sytuacja spotkała blogerkę – TikTok zablokował jej nagranie, jedynie dlatego, że w jego trakcie karmiła dziecko piersią. Reakcja administratorów TikToka jest jak wysyłanie kobietom komunikatu, że powinny się wstydzić, a robią przecież coś zupełnie naturalnego.  

„Film narusza wytyczne serwisu”

Emma O'Donnell to blogerka, której nagranie zostało usunięte przez administratorów zaledwie godzinę po publikacji. Powodem było to, że karmiła swoje dziecko piersią. Film, który opublikowała Emma, miał pokazać innym mamom, w jaki sposób dyskretnie karmić piersią. Tym bardziej dziwi reakcja administratorów aplikacji. Kobieta została potraktowana tak, jak by popełniła jakiś bardzo nieprzyzwoity czyn. Administrator poinformował młodą mamę, że nagrany film narusza wytyczne serwisu.

Reakcja kobiety

Blogerka nie ukrywała, że jest zażenowana całą sytuacją. Podzieliła się przykrą historią z internautami. Według kobiety reakcja administratorów TikToka zawstydza matki i uprzedmiotowia kobiety. „To, co zrobił TikTok to wysyłanie kobietom sygnału, że dodając takie filmy, robią coś złego, kiedy jest to ich naturalne prawo” - zauważyła Emma. 

Błąd algorytmu?

Emma myślała, że usunięcie nagrania jest spowodowane błędem algorytmu, jednak administrator po przeanalizowaniu całej sytuacji zajął dokładnie takie samo stanowisko. Administrator TikToka zauważył jednak, że usunięcie filmu wzbudziło wiele kontrowersji, a internauci są zniesmaczeni takim zachowaniem. TikTok przywrócił film, jednak blogerka nie przyjęła przeprosin.

 
Źródło: metro.co.uk

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak odstawić dziecko od piersi? Poznaj sposoby mam – film
Nikt nie rozumie matki tak jak druga matka, dlatego warto posłuchać doświadczeń, którymi dzielą się z nami 3 młode mamy. Sprawdź, jak poradziły sobie z odstawianiem dziecka od piersi.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy