mikołaj, wielka paka mikołaja

Wielka Paka Mikołaja w Łodzi - tłumy w Manufakturze - realcja

Tak, jak obiecał - Mikołaj rozdał dzieciom w Łodzi pół tysiąca paczek. W trakcie całej imprezy działał kącik plastyczny, w którym dzieci malowały co chcą dostać pod choinkę. Wszystkie listy zostały potem wrzucone do mikołajowej poczty.
mikołaj, wielka paka mikołaja
Odwiedzinom Mikołaja w Łodzi towarzyszyło wiele dodatkowych konkursów, m.in. w rodzinnym strojeniu choinek, szukaniu magicznych gwiazdek w choinkowym lesie oraz klejeniu najdłuższego łańcucha.
 
Nagrody do konkursów ufundowali: MiniMini+, TeleToON+ , Blizejprzedszkola.pl i Familie.pl. Fundatorem kącika plastycznego było Bambino.
 
Podczas konkursu partnerskiego organizowanego przez Crispy Natural dzieci z zamkniętymi oczami odgadywały smaki chrupiących przysmaków. O godz. 17.00 na scenie zaprezentowali się laureaci plebiscytu Naszego Miasta na najlepsze ubranie świąteczne i odebrali swoje paczki z rąk Mikołaja.  Mikołaj wyruszył w trasę do kolejnych miast. 
 
Sponsorem Głównym akcji jest sklep internetowy Agito.pl. Partnerami wspierającymi akcję są Gillette, Oral-B, OldSpice, Microsoft, Lenovo, Logitech, Philips, Olay.
 
Akcję wspiera Grupa Hoteli WAM - Royal Kraków, Neptun Gdynia, Ikar Poznań.
 
Partnerem Medialnym akcji jest serwis internetowy i gazeta Nasze Miasto.
 
Patronami Medialnymi akcji są: Blizejprzedszkola.pl, Czaszdziecmi.pl, Tatapad.pl, Kobietaidieta.pl, MiniMini+,  TeleToON+Familie.pl, Polki.pl, babyonline.pl, miesięcznik Gaga, gogaga.pl, Miasto Dzieci, Radiobajka.
Redakcja poleca: Najbardziej wzruszający film tego roku – „1800 gramów” – wchodzi do kin!
Temat adopcji rzadko jest podejmowany w polskim kinie, choć każdego roku dotyczy on kilku tysięcy osób i, co naturalne, wywołuje ogromne emocje. Zmierzyć się z nimi postanowili twórcy filmu „1800 gramów”, którzy przedstawili ten proces w sposób niezwykle ciepły i wzruszający.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj