GRY
 
 

„To był Batman!” – tłumaczy mamie uroczy Noel. Co takiego zrobił Batman? Zobacz filmik

Gdy maluch coś przeskrobie, szybko znajduje wytłumaczenie, żeby mama nie była zła. Mały Noel od razu wiedział, co powiedzieć: to pobrudzone pomadką lustro, to wina Batmana!

fot. YouTube/Laura Hopkins
Noel to uroczy 2-latek w okularach, który wie, jak udobruchać mamę. Gdy mama chłopca zobaczyła porysowane pomadką do ust lustro, zapytała go, czy coś o tym wie... Malec od razu wyznał, że... to wina Batmana!

Na filmie widzimy chłopca stojącego przy lustrze pomalowanym różową pomadką. Na widok mamy, smyk szybko odskakuje od lustra. Gdy mama pyta, czy wie, kto to zrobił, Noel odpowiada, że nie wie. Na pytanie, czy to on, bez zastanowienia odpowiada "To Batman!", rozbawiając tym swoją mamę.

Laura, mama chłopca, zamieściła filmik na Facebooku. Wystarczyło kilka dni, żeby zdobył prawie milion wyświetleń! Zobacz film:Jeśli zobaczysz gdzieś Batmana albo innego superbohatera, możesz mu przekazać, że mama Noela prosi o umycie lustra! A w twoim domu kto rysuje po lustrze (lub ścianach)? ;) 

Polecamy: Odruch bezwarunkowy? Zobacz zabawną reakcję dziewczynki
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj