GRY
 
 

To chciałaby usłyszeć każda z nas! Oto niezapomniany Dzień Mamy -film

Kiedy ostatnio powiedziałaś mamie, że ją kochasz? Zobacz, jak prosto, a zarazem niesamowicie, można wyrazić miłość do mamy. Sięgnij po słuchawkę i podziękuj swojej mamie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.

"Chcę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i doceniam wszystkie rzeczy, które dla mnie zrobiłaś w całym moim życiu (...)"

Wydrukuj: Laurki dla mamy - kolorowanki dla dzieci

Dorosły człowiek, mężczyzna, syn, który nie widział swojej matki od dwóch lat, robi jej niezapomniany prezent. Z jego ust płyną słowa podziękowań dla mamy za całą pracę włożoną w jego wychowanie, oddanie wszystkiego, co posiadała, za poświęcenie własnych planów, marzeń na rzecz wychowania dziecka, za trud i miłość. Młody mężczyzna podkreśla, jak bardzo docenienia ogrom pracy, który włożyła jego matka, by wychować go na człowieka, jakim teraz jest.

"(...) Jestem dumny, że jestem twoim synem (...)"- Czy takich właśnie słów nie pragnie usłyszeć każda z nas?

Wszystkim mamom w dniu ich święta życzymy, aby były docenione przez własne dzieci.

Zobacz też: Dzień mamy /taty a teściowie
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj