chłopiec, dziewczynka, niemowlę, dziecko, płeć dziecka
fot. © jennibo - Fotolia.com

Miała się urodzić dziewczynka, a jest chłopiec – zobacz, jak reagują dziadkowie

To jest chłopiec, a miała być dziewczynka. Takie pomyłki się zdarzają podczas badania USG. Zobacz, jak dziadkowie zabawnie reagują na wiadomość o takiej niespodziance.
Monika Karbarczyk
chłopiec, dziewczynka, niemowlę, dziecko, płeć dziecka
fot. © jennibo - Fotolia.com

Dla większości rodziców płeć dziecka nie ma znaczenie – ważne by dziecko było zdrowe. Jednak ustalenie płci podczas badania USG pozwala się do narodzin dziecka przygotować. Czasem jednak zdarzają się niespodzianki. Zamiast wyczekiwanej dziewczynki, na świecie pojawia się chłopiec lub odwrotnie – zamiast chłopca dziewczynka. Reakcje dziadków i najbliższej rodziny są naprawdę zabawne. Niedowierzanie, podejrzenia o żart, a w końcu wybuch radości.

Okazuje się, że płeć nie ma znacznie - radość z dziewczynki i chłopca jest podobna. Nie wierzysz? Zobacz przygotowane przez nas filmy.

To chłopiec, a nie dziewczynka!

Pewna amerykańska para spodziewała się dziecka. Na badaniu USG wyszło, że będzie to dziewczynka. Ta wiadomość najbardziej chyba ucieszyła ich starszą córeczkę. Nowonarodzone dziecko miało mieć na imię "Charlee". Jednak po porodzie okazało się, że zamiast dziewczynki pojawił się chłopiec.

Redakcja poleca: Płeć dziecka: czy lekarz może się pomylić - film
Na jakiej podstawie ginekolog określa płeć dziecka i kiedy wynik badania USG w ciąży może być fałszywy?

To dziewczynka, a nie chłopiec!

Pewna kobieta miała już trzech synów i była w ciąży z czwartym chłopcem. W rodzinie miało to być szóste dziecko płci męskiej w kolejności. Jednak po porodzie okazało się, że zamiast chłopca urodziła się dziewczynka.
Radość dziadków, cioć jest niewyobrażalna. Przekonajcie się sami.Polecamy:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy