GRY
 
 

To chyba najfajniejszy trening dla mam! Czysta radość dla rodzica i dziecka...

Młode mamy często chcą zrzucić wagę po porodzie. Dlatego chodzą na fitness, biegają, ćwiczą z gwiazdą. Zobaczcie taneczny trening, na który można zabrać niemowlaka - wyświetlony 4 miliony razy!

taniec z dziećmi
fot. Youtube
Na zajęcia KangaGroove w San Diego kobiety przychodzą... razem z maleńkimi dziećmi. I to nie w drodze wyjątku, takie jest założenie tych zajęć. Kobiety mają dzieci przy sobie – w nosidełkach - i tańczą razem z nimi. Układy pokazuje im instruktor. Muzyka jest łagodna, wesoła, a choreografie nieskomplikowane. Nie wymagają zginania się i mamy z łatwością mogą powtórzyć je z dziećmi przyczepionymi do brzucha. A jeśli ktoś jeszcze nie ma dziecka? Grupa jest otwarta, tatusiowie i ciężarne też przychodzą się trochę poruszać.

Układy z zajęć można potem zatańczyć w domu albo... wymyślić własną choreografię. 

Zobacz też: Nosidełka ergonomiczne Baby Tuli

Zobaczcie, jak mamy wesoło się przy tym bawią! Dzieci chyba też są zadowolone – żadne nawet nie kwili. Nie zniechęcajcie się po pierwszych 25 sekundach, potem układ jest bardziej efektowny. Na tym video mamy tańczą do hitu "Fly" z 1997 roku.  

 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj