Wodzisławskie Centrum Kultury

To ci hałas - Rodzinne Spotkania z Teatrem

27.01.2013r., godz.16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Pozytywka z Krakowa.
Wodzisławskie Centrum Kultury
To ci hałas to przedstawienie poruszające problemy ekologiczne, jakimi są szkodliwe oddziaływanie hałasu oraz problem groźnych odpadów: baterii i innych zużytych i niepotrzebnych przedmiotów elektronicznych. W przystępny i zabawny sposób dzieci dowiedzą się, co zrobić z produktami, z których nie da się już skorzystać, a które stwarzają duże zagrożenie dla zdrowia i przyrody. Spektakl jest interaktywny, dzieci będą zapraszane do ekologicznych konkursów, gier i zabaw, wspólnie z aktorami zaśpiewają piosenki.

Rodzinne Spotkania z Teatrem to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika. Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.

Cena biletu: 10 zł (dla wszystkich)

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy