GRY
 
 

To ci hałas - Rodzinne Spotkania z Teatrem

27.01.2013r., godz.16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Pozytywka z Krakowa.

Wodzisławskie Centrum Kultury
To ci hałas to przedstawienie poruszające problemy ekologiczne, jakimi są szkodliwe oddziaływanie hałasu oraz problem groźnych odpadów: baterii i innych zużytych i niepotrzebnych przedmiotów elektronicznych. W przystępny i zabawny sposób dzieci dowiedzą się, co zrobić z produktami, z których nie da się już skorzystać, a które stwarzają duże zagrożenie dla zdrowia i przyrody. Spektakl jest interaktywny, dzieci będą zapraszane do ekologicznych konkursów, gier i zabaw, wspólnie z aktorami zaśpiewają piosenki.

Rodzinne Spotkania z Teatrem to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika. Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.

Cena biletu: 10 zł (dla wszystkich)

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj