To jest mocne! Zobacz, jak lekarze dosadnie namawiają ludzi do szczepień - film

Ten filmik rozchodzi się po internecie z prędkością, z jaką lekarze chcieliby, żeby rodzice szczepili swoje dzieci. Jednak muszą użyć "mocnych" słów, żeby trafić do świadomości ludzi. Zobacz koniecznie ten film!
Jak widać akcja propagowania szczepień zatacza coraz większy krąg i również poprzez programy rozrywkowe lekarze chcą dotrzeć do świadomości rodziców i w dosadny sposób przekazać im komunikat: "Zaszczep swoje dziecko!"

To nie żart! To prawdziwi lekarze, którzy wystąpili w programie rozrywkowym "Jimmy Kimmel live". W dosyć niestandardowy sposób pięciu zaproszonych lekarzy namawia ludzi do szczepień. Najpierw spokojnie, ale z każda minutą lekarze są coraz bardziej podirytowani.

"Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby nie szczepić swoich dzieci", "Myślałem, że ustaliliśmy to już w latach 50.!", "Teraz muszę poświęcić swój jedyny wolny dzień, żeby tłumaczyć to idiotom".

"Nie mogę, k...a, uwierzyć, że w ogóle musimy to tłumaczyć". "Jestem dopiero w połowie drugiego sezonu "Breaking Bad", ale zamiast oglądać, musiałem tu przyjść, bo wierzycie jakiemuś kretynowi, który podał dalej antyszczepionkowego maila".

Sam Jimmy Kimmel w charakterystyczny dla siebie sposób uświadamia ludziom, że to, że lekarze mówią: "Szczepić", to nie są gołe słowa kogoś niedouczonego, tylko kompetentnych, wykształconych osób.

Polecamy: Gwałtowny wzrost zachorowań na odrę w Europie to skutek rezygnowania ze szczepień!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy