Wypadek w cyrku
fot. fotolia

To miała być wspaniała zabawa w cyrku. Nikt się tego nie spodziewał!

Ostrów Wielkopolski: wypadek w znanym cyrku. Mama z 2-letnim dzieckiem trafili do szpitala.
Marta Kabulska
Wypadek w cyrku
fot. fotolia
W sobotę w trakcie popołudniowego cyrkowego przedstawianie mama z 2-letnim dzieckiem spadła z ławki na trybunie. Siedziała z maluchem w ostatnim rzędzie. 

"Siedziałem kilka metrów niżej z dziećmi i w pewnym momencie usłyszałem trzask łamanej ławki i wołanie ludzi o pomoc do obsługi cyrku. Mogę tylko napisać, że rodzice byli informowani aby brać swe pociechy na kolana" – opowiada w tvn24 jeden ze świadków.

Karetka przetransportowała oboje do szpitala. Dziecko poza ogólnymi potłuczeniami jest w stanie dobrym. Mama miała stłuczony odcinek szyjny kręgosłupa. 

Policja bada przyczyny wypadku. Świadkowie obwiniają stan ławek. Rzecznik cyrku Tomasz Kamyk twierdzi zupełnie co innego:
- Cyrk Zalewski zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i stosuje się do obowiązujących w Polsce przepisów BHP. Do zdarzenia nie doszło w wyniku jakiejkolwiek wady konstrukcyjnej wyposażenia cyrku. Według świadków matka trzymała dziecko, skaczące na ławce. W pewnym momencie dziecko pociągnęło ją za sobą i kobieta nie mogąc utrzymać równowagi wpadła wraz z dzieckiem za ławkę.

Zobacz też: Nie widzieliśmy czegoś tak przerażającego! Brak nam słów...

Źródło: tvn24
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy