To najbardziej niezwykły film, jaki dziś zobaczysz – 365 dni życia dziecka w 365 sekund!

365 sekund – tyle wystarczy, żeby pokazać, jak rozwija się dziecko w ciągu całego roku.
Hanna Szczesiak
365 dni z życia wcześniaka
fot. YouTube/Hamsteak
Maleńka Lillian jest wcześniakiem. Chociaż rodzice wspierali dziewczynkę i wierzyli w nią od momentu narodzin, obawiali się, że mała nie przeżyje. Gdy tata dziewczynki usłyszał zapewnienia lekarzy, że małej nic nie zagraża, postanowił zrobić dla niej coś wyjątkowego.

Brad każdego dnia nagrywał kilka krótkich filmików – od dnia narodzin aż do 1. urodzin Lillian. W ten sposób powstał film "365 Dni w 365 Sekund" dokumentujący pierwszy rok życia dziewczynki.

"Dni mijały, a my cały czas nagrywaliśmy. Postanowiliśmy, że co by się nie działo, chcemy mieć udokumentowany pierwszy rok życia naszej córeczki. Żeby móc spojrzeć wstecz i wspominać, cieszyć się, a być może pewnego dnia podzielić się tym razem z nią" – powiedział Brad w rozmowie z Today.

Zobaczcie film:Film ma już prawie 100 tysięcy wyświetleń! "Kiedy oglądamy ten film, jedynie pierwsze 30 sekund to czas spędzony w szpitalu. Wtedy mieliśmy wrażenie, że to trwa wieczność. Te setki sekund, które następują po pierwszych 30, są bardzo oczyszczające" – dodał Brad.

Taki film to świetny pomysł na prezent z okazji 18. urodzin! Podoba wam się?

Zobacz także: Każda matka marzy o takim prezencie od męża!
Redakcja poleca: Obecność mamy to lek dla wcześniaka – mówi. prof. Dobrzańska z CZD
Wcześniak bardzo potrzebuje bliskości i czułości mamy – mówi. prof. Anna Dobrzańska z Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki bliskości mamy wcześniaki rozwijają się lepiej i szybciej przychodzą do zdrowia.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Maluch na słońcu

Pierwsza pomoc w ugryzieniach