GRY
 
 

To zdjęcie pokazuje walkę o bycie mamą!

Macy starała się o dziecko przez 4 lata. Gdy dowiedziała się, że będzie mamą, postanowiła ogłosić to w wyjątkowy sposób.

fot. Macy Lynn
Nie każda kobieta ma to szczęście, że gdy pomyśli "chcę być mamą", miesiąc później (no, może dwa) widzi dwie kreski na teście ciążowym. Dla niektórych kobiet to prawdziwa walka i miesiące, czasem nawet lata starań. Gdy Macy dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła ogłosić to całemu światu w sposób, który zobrazuje jej walkę o bycie mamą.

Jak Macy przekazała wiadomość o ciąży?

Macy zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. O ciąży poinformowała w wyjątkowo przejmujący sposób: sfotografowała zdjęcie USG otoczone strzykawkami i buteleczkami tabletek, których używała podczas kuracji. "Nie ma żadnego błogosławieństwa w niepłodności. Błogosławieństwo można znaleźć pomimo niepłodności" – wyznaje przyszła mama. 
Redakcja poleca: Rozwój zarodka - film
Zobacz, jak wygląda rozwój zarodka w pierwszych dniach od zapłodnienia in vitro. Film złożono ze zdjęć robionych co 15 minut. Zarodki monitorowano za pomocą embrioskopu.

"Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami"

Opublikowanie zdjęcia w Internecie miało pokazać innym kobietom, że nie są samotne w swojej walce. "To zajęło zaledwie 4 lata, 3 poronienia, depresję, 107 zastrzyków z hormonami, operację, ponad 100 czopków i kilka tysięcy dolarów, żeby mieć nasze dziecko. Możecie pytać, jak to możliwe, że nazywam nas szczęściarzami. Jesteśmy szczęściarzami, bo będziemy mieć dziecko" – napisała Macy.

Zobacz zdjęcie:Polecamy: Jak powiedzieć o ciąży
Doładuj
Przeładuj