GRY
 
 

To zdjęcie pokazuje wyjątkową chwilę w życiu młodej mamy

Trudno opisać emocje, które czuje mama przed narodzinami kolejnego dziecka. Zdjęcie ukazuje to, czego nie potrafią wyrazić słowa.

Mama przytula córeczkę przed narodzinami drugiego dziecka
fot. Crowned Photography
Fotografka Laura Paulesu uchwyciła na zdjęciu wyjątkowy moment. Na szpitalnym łóżku, tuż przed porodem, mama przytula pierworodną córeczkę.

Laura zmieściła zdjęcie na Facebooku z opisem: "Czysta słodycz. Ostatnie tulenie przed powiedzeniem mamie do zobaczenia i ostatni raz, kiedy siedzi na brzuszku, w którym jest jej mała siostrzyczka".

Nowe dziecko, nowe życie

Przed narodzinami drugiego dziecka, każda mama zadaje sobie te same pytania: Jak sobie poradzę z dwójką dzieci? Jak będę je karmić, przewijać? Jak będą wyglądały nasze noce? Kiedy będę sprzątać, gotować, pracować? Czy kiedykolwiek się wyśpię? Kiedy spodziewasz się drugiego dziecka, musisz pożegnać się ze światem, którego centrum jest pierworodny maluch.


źródło: Crowned Photography

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze: "Ważny moment... kiedy jedynaczka będzie musiała dzielić się swoją mamusią", "Idealnie uchwyciłaś to uczucie" czy "Aż chce mi się płakać (ze wzruszenia). Tak piękne i emocjonalne". Rzeczywiście, moment uchwycony na zdjęciu jest wyjątkowo piękny, jesteśmy zachwyceni!

Oczarowało was to zdjęcie? A może macie podobne?

Czytaj także: 10 rzeczy, których nikt ci nie powiedział o drugim dziecku

źródło: essentialbaby.com.au
Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami