GRY
 
 

"Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz"

Najsławniejszy duet kot-mysz powraca w klasycznej opowieści wszech czasów! W tym sezonie Tom i Jerry wpadają w wir zabawy, który porywa ich wprost do Krainy Oz!

TOM I JERRY POWRACAJĄ
Nowy, pełnometrażowy film z Tom i Jerry! Piękna animacja, wspaniały polski dubbing. Daj się porwać zabawie, która przeniesie Cię do magicznej krainy! Na DVD już od 16 września 2011!

Gdzieś ponad tęczą znajduje się Kraina Oz. Prowadzi do niej wyłożona żółtą cegłą droga – idealna trasa kolejnego pościgu Toma za Jerry! W wyniku niezwykłego splotu wydarzeń bohaterowie przenoszą się do miejsca pełnego magii! Poznają tam rozśpiewaną Dorotkę i wyruszają z nią na spotkanie ze wspaniałym Czarnoksiężnikiem. Biorą także udział w przygodach pieska Toto, Stracha na Wróble, Drwala oraz Tchórzliwego Lwa. Czy, zachwyceni dobrą zabawą i wesołymi piosenkami, zechcą powrócić do domu?

Niezniechęcony ciągłymi porażkami Tom od lat poluje na Jerry’ego. Czasami jednak, nawet kot i mysz muszą połączyć siły i zmierzyć się ze wspólnym wrogiem! Czy uda im się pokonać latające małpy i wygrać pojedynek ze Złą Czarownicą ze Wschodu? A jeśli tak, czy uda im się powrócić do rodzinnego Kansas? Ostatecznie - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

O PRODUKCJI
Nieustający w próbach schwytania myszy (Jerry) kot (Tom) to kultowi bohaterowie kreskówki Metro-Goldwyn-Meyer. Zostali wykreowani ponad 70 lat temu (premiera w lutym 1940 roku) przez Williama Hannę oraz Josepha Barberę – rysowników i scenarzystów, którzy na swoim koncie mają także sukces Scooby-Doo, Flintstonów czy Jetsonów. Duet Hanna-Barbera wyprodukował w sumie 162 epizody (w latach 1940-57 oraz 1975-77) plus odcinek specjalny perypetii Toma i Jerry.

Według magazynu Time opowieści o Tom i Jerry to jedna z najlepszych serii wszech czasów. Produkcja została także nagrodzona siedmioma Oscarami® (pokonując tym samym „Głupie Symfonie” Disneya). Ale nie wyróżnienia są najważniejsze! Bohaterów pokochały miliony dzieci na całym świecie, a kot i mysz przyciągają kolejne pokolenia widzów!

WYDANIE DVD
1-płytowe wydanie to 57 minut zabawy z ulubionymi bohaterami. Materiał filmowy został zrealizowany w polskiej wersji językowej. Na płycie znajdują się także dodatki specjalne (z polskimi napisami):
- Tom i Jerry & Czarnoksiężnik z krainy Oz w klasycznym stylu: zobacz zupełnie nową pełnometrażową wersję filmu!
- Tom i Jerry i tajniki Oz: naucz się jak działa balon, jak wywołać tornado w butelce i wielu innych ciekawych rzeczy, które możesz wykonać z całą rodziną!
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj