Tomasz Komenda z narzeczoną
fot. Instagram

Nowe życie Tomka Komendy: ZASKAKUJĄCE oświadczyny, narzeczona w ciąży!

Tomek Komenda stracił 18 lat życia, odsiadując wyrok za zbrodnię, której nie popełnił. Teraz na wolności na nowo próbuje układać sobie życie − jego narzeczona jest w ciąży, a zaręczyny odbyły się w wyjątkowych okolicznościach.
Magdalena Drab
Tomasz Komenda z narzeczoną
fot. Instagram
Tomek Komenda po 18 latach w więzieniu, gdzie pokutował za nie swoją zbrodnię, oraz 2 latach trudnego oswajania się z nową rzeczywistością na wolności, wreszcie odnalazł szczęście. Właśnie oświadczył się kobiecie, która jest z nim w ciąży.

Tomek Komenda oświadczył się i będzie ojcem

Tomasz Komenda został niesłusznie oskarżony o gwałt i morderstwo i od 2000 roku przebywał w więzieniu. Uniewinniono go dopiero 2 lata temu. Teraz Komenda próbuje zwyczajnie żyć, a dzięki narzeczonej na pewno łatwiej mu wrócić do normalności. Tomek poznał Annę Walter już po wyjściu z więzienia, ale na początku nic nie wskazywało na to, że ich związek ma przyszłość. Korespondowali ze sobą za pośrednictwem aplikacji randkowej, a ich kontakt kilkukrotnie się urywał. Wreszcie całkiem przypadkiem się spotkali i Komenda od razu wiedział, że Ania to kobieta jego życia. Tak wspominał ten moment w programie Uwaga TVN:

„Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma.”

Tomasz Komenda i Anna Walter będą mieli dziecko − poród już za 3 miesiące! To całkiem nowy, symboliczny początek nowego życia dla Tomka.

Ale to nie wszystko! Komenda postanowił wykorzystać premierę filmu w reżyserii Jana Holoubka pt. „25 niewinności. Sprawa Tomka Komendy” i na uroczystej gali oświadczył się Ani. Wzruszeni byli nie tylko narzeczeni, ale i cała widownia! Serdecznie gratulujemy! (przewiń w bok, aby zobaczyć moment oświadczyn)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Przejmujący film o cierpieniu, miłości, nadziei w szukaniu sprawiedliwości! 18 lat więzienia, choć wiesz, że jesteś niewinny! Brawurowa rola Agaty Kuleszy w roli matki i Piotra Trojana w roli Tomka. Mocny film w reżyserii Jana Holoubka. Po premierze wzruszony Tomek Komenda podziękował rodzinie. Powiedział, że za 3 miesiące będzie miał dziecko. Zaprosił przyszłą żonę na scenę i oświadczył się❤️ Wspaniale zakończenie i początek nowego życia. Świetna piosenka Kazika #sprawiedliwość #szacunek #miłość #rodzina #kultura #tragedia #walka #nadzieja #film #kino #historia #fakty #wolność #wolnemedia #monikaolejnik #kropkanadi #tvn24 #tvnfabula #tomekkomenda #janholoubek #agatakulesza #piotrtrojan #muzyka #kazikstaszewski @tvn24.pl @faktytvn @tvnfabula @player.pl @jan_holoubek @piotrtrojan.insta @agatakulesza_fanclub

Post udostępniony przez Monika Olejnik (@monikaolejnik_official)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy