GRY
 
 

Tomasz Kot ma serce do gry, ale jeszcze większe do rodziny

Na festiwalu filmowym w Gdyni otrzymał Złote Lwy za najlepszą rolę męską. W branży mówią, że nie ma reżysera, który nie chciałby z nim pracować. Ale dla Tomasza Kota liczy się nie praca, lecz przede wszystkim rodzina – czytamy w najnowszym dwutygodniku „Flesz”.

fot. ONS

Kot jest znany z tego, że wręcz obsesyjnie chroni swoją rodzinę przed mediami. Na premiery chodzi sam, po promocji swoich najnowszych filmów zawsze zmienia numer telefonu, by mieć święty spokój.
- To aktor, który nie chodzi na imprezy, nie pozuje do słodkich sesji z rodziną, nie chce sprzedawać swojej prywatności – powiedziała we Flesz Karolina Korwin-Piotrowska.
Sam aktor wie, że jego postawa nie jest popularna.
 

Życie z rodziną, bez lansu

„Niektórzy uważają mnie za dziwoląga, bo zamiast imprez i lansowania siedzę w domu z dziećmi i żoną. Znam swoje priorytety, wiem, na którą półkę odłożyć mniej ważne, i nie mam wątpliwości co do swojej życiowej roli” - cytuje 37-letniego aktora Flesz.

Dla ukochanej Żony Agnieszki, 7-letniej córki Blanki, oraz 3,5-letniego syna Leona stara się wracać szybko z prób na obiad do domu. Chce być obecny w ich życiu. Odmówił wzięcia udziału w kampanii „Kocham. Nie biję”, tłumacząc, że wolałby udzielać się „Kocham. Mam czas”.
 

Za udział w reklamie kupił sobie czas z dziećmi

Lukratywny kontrakt reklamowy z jedną z sieci kablowych podpisał właśnie dla Blanki i Leona. Stwierdził, że te pieniądze dadzą mu pół roku beztroskich zabaw z dziećmi. Ideał faceta?
- Kiedyś był na krawędzi i mógł spaść w przepaść – mówi Karolina Korwin-Piotrowska.

Chcesz poznać czarną stronę Kota i dowiedzieć się, co aktor zapisywał wiecznie w notatniku na biurku Skalskiego na planie filmu „Niania”, czytaj w najnowszym dwutygodniku „Flesz”. Artykuł zatytułowany „Serce do...gry”autorstwa Joanny Rutkowskiej. [„Flesz” nr 20/79/ 6 października 2014.]

Czytaj także: Dlaczego warto być zaangażowanym tatą?

Redakcja poleca: Czy ojcowie są tak samo dobrymi rodzicami, jak mamy? [SONDA ULICZNA]
O to, czy ojcowie są tak samo dobrymi rodzicami, jak mamy zapytaliśmy przechodniów. Zobacz co mieli do powiedzenia!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci