GRY
 
 

10 najważniejszych materiałów na babyonline.pl w 2014 roku!

Co i kiedy dawać dziecku do jedzenia, łechtaczka, szkarlatyna, wywiady z blogerkami - to tylko część naszych hitów. Tutaj znajdziesz TOP 10 - najlepsze materiały z 2014 roku.

Hity Babyonline 2014
fot. Fololia

Koniec roku to czas na rankingi, podsumowania i horoskopy na przyszły rok. Ten rok był dla babyonline.pl bardzo ważny! Zmieniamy się każdego dnia, mamy coraz więcej narzędzi, kalkulatorów i filmów specjalnie dla Was. Mamy też coraz więcej Użytkowniczek, czyli mam, które nas regularnie odwiedzają. Ogromnie nas to cieszy i obiecujemy, że w 2015 roku na babyonline.pl znajdziecie mnóstwo nowości!
A teraz pora na podsumowanie. Subiektywne oczywiście. Oto 10 najlepszych, najważniejszych tekstów 2014 roku o dzieciach i/lub dla rodziców.

1. Nowy schemat żywienia niemowląt

Nasza specjalistka od zdrowego żywienia i zdrowia dziecka, Katarzyna Pinkosz, napisała o tym jako jedna z pierwszych (moim zdaniem - była pierwsza, ale nie to jest najważniejsze). A mamy czytały, drukowały, komentowały, na Facebooku "polubiły" ponad 1000 razy! Temat niezwykle ważny! Bo nie chodzi tylko o dziś. W karmieniu dzieci chodzi o kształtowanie - wiem, że to brzmi nudnie - dobrych nawyków. Od tego, co dziecko dziś je, zależy jego zdrowie za wiele lat.

Nowy schemat żywienia niemowląt jedni nazwali rewolucyjnym, inni krytykowali, że zmiany minimalne. Naszym zdaniem najważniejszy przekaz, że to dziecko decyduje ile zje, jest ważny. Przekarmianie to nasz grzech. Oraz karmienie śmieciowym jedzeniem. Pora z tym skończyć.

Polecamy: Nowy schemat żywienia niemowląt 2014

Ważne! Ten tekst pokazuje, że babyonline.pl zawsze ma najnowsze wiadomości, że docieramy do ekspertów oraz, że zależy nam na zdrowiu waszych dzieci. Serio.

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

2. Łechtaczka i orgazm, czyli seks młodych rodziców

Super! Bycie rodzicem wcale nie niszczy życia seksualnego. Nadal chętnie czytacie o tym, co się wiąże z seksem.  Joanna Karwat o tych sprawach pisze konkretnie, fachowo. Jej tekst o łechtaczce czytałyśmy w redakcji z wielkim zaciekawieniem, choć każda z nas wcześniej już o tym czytała. Ale teksty Joanny są... najlepsze!

Polecamy! Jak powinna wyglądać łechtaczka oraz Orgazm mierzony w decybelach

Uwaga! Sukces (i wymowa) tych tekstów to dowód na to, że babyonline.pl nie boi się tematów ważnych dla swoich Użytkowniczek. Forever.

3. Testy do rozwiązania online

Kto ich nie lubi? Można sprawdzić swoją wiedzę, ale też przekonać się, czy dziecko rozwija się prawidłowo. Właśnie takie testy cieszą się największą popularnością.

Polecamy! Testy dla rodziców niemowląt, oraz testy dla rodziców dwulatków i przedszkolaków.
Mamy też testy dla ciężarnych - chcesz wiedzieć, jak będzie bolał poród? Rozwiąż test.

Ważne! Testów i quizów będzie u nas coraz więcej! Pamiętaj o tym, gdy będziesz chciała... odpocząć.

4. Prawdziwe mamy nie są idealne

My, mamy pracujące w babyonline.pl nie wracamy kilka dni po porodzie do pracy, mamy (niektóre z nas) rozstępy, mamy (inne z nas) obwisłe biusty i mamy (chyba wszystkie) czasem dosyć naszych dzieci! I nie będziemy tego ukrywać, nie będziemy pisać o idealnym szczęściu i kilogramach po ciąży, które same znikają! My piszemy o tym, jak jest naprawdę. A nawet to pokazujemy.
Oto dowód: Mamy z babyonline.pl pokazują ciała po ciążach i porodach

Polecamy też: Kontrowersyjne zdjęcia nagiej matki - Facebook je ocenzurował, my nie

6. Tydzień z blogerką

Mam nadzieję, że Sylwia Niemczyk wróci do pisania bloga. Na razie śledzi najlepsze, najciekawsze blogi parentingowe. I namawia znane, świetne blogerki do pisania specjalnie dla babyonline.pl! Duma i wielka radość. Wszystkim blogerkom gratulujemy ich świetnych blogów, które inspirują wiele mam.
A mamy zapraszamy do czytania: Tydzień z blogerką.

Uwaga! Babyonline.pl to nie redakcja, w której pracują oderwane od prawdziwego życia redaktorki. Jesteśmy z Wami, jesteśmy takie Wy. Zapraszay Was do pisania.


Przeczytaj koniecznie o naszych przepisach, tekstach o zdrowiu i innych hitach 2014 roku >>

Doładuj
Przeładuj