TOP 10 prezentów komunijnych dla dziewczynki!

Często zdarza się, że zarówno rodzice chrzestni jak i zaproszeni goście nie wiedzą, co kupić dziewczynce z okazji pierwszej komunii świętej. Podpowiadamy, co ucieszy młodą katoliczkę w tym szczególnym dla niej dniu!
Prezent na komunię dla dziewczynki powinien być przemyślany i dopasowany do okazji. Dobrze też, aby trafił w zainteresowania obdarowywanej. Jeśli chcesz, aby twój prezent był wyjątkowy i posłużył dziewczynce na długie lata, zainwestuj w porządniejszą rzecz jak np. aparat fotograficzny czy rower. Dobrym pomysłem jest także wybór biżuterii z grawerunkiem, która będzie sentymentalnym upominkiem i zostanie z dziewczynką na lata. Wybór prezentu na komunię uzależnij od zasobności twojego portfela. 

TOP 10 prezentów na komunię dla dziewczynki

Naszyjnik – biżuteria to zawsze trafiony i sprawdzony prezent! Pamiętaj, że złoty kruszec jest zawsze droższy od srebrnego o nawet kilkaset złotych. 

Rower – jeśli chcesz zachęcić dziewczynkę do aktywności fizycznej, zdecyduj się na zakup roweru – to także sprawdzony od lat wybór na komunijny prezent!

Kolczyki – jeśli chcesz, aby twój upominek był nieco skromniejszy, ale wciąż dopasowany do okazji, spraw dziewczynce kolczyki. Na pewno się ucieszy!

Zegarek –  to także popularny i lubiany przez dziewczynki prezent! Możesz wybrać zegarek na pasku, jak i bransolecie. Ta druga wersja jest z reguły elegantsza.

Smartfon – propozycja zakupu telefonu na komunię jest skierowana przede wszystkim do rodziców dziecka lub jego chrzestnych. Zakup smartfona jest bardzo dużym wydatkiem, dlatego też dzieci nie są nim z reguły obdarowywane. 

Instax – aparaty z funkcją wywoływania zdjęć są ostatnio bardzo popularne, więc na pewno przypadną do gustu nie jednej dziewczynce!

Laptop – jeśli wiesz, że dziewczynce przyda się laptop np. do nauki, a twój budżet pozwala ci na taki wydatek, spraw jej laptop. To przydatny i funkcjonalny prezent, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy nawet lekcje odbywają się online!

Czytnik e-booków – warto zachęcać dzieci do czytania książek, nawet w formie e-booków. Nie ma nic lepszego, co wpłynie na rozwój intelektualny oraz wrażliwość dziecka, niż czytanie mądrych książek!

Hulajnoga – jeśli wiesz, że dziewczynka lubi tego typu sprzęty, nie wahaj się i spraw jej hulajnogę! 

Aparat fotograficzny – wybór aparatu to także propozycja dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Prezent z pewnością posłuży dziecku na lata i przyda się na niejednej wycieczce!
Propozycje konkretnych modeli wraz z cenami znajdziesz w załączonym materiale wideo!

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy