Tori Spelling z synami
fot. screen Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling kąpie się z synami. Zdjęcie z wanny wzbudziło mieszane uczucia

Tori Spelling, aktorka znana m.in. z serialu „Beverly Hills, 90210”, opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć, do których pozuje ze swoimi synami. Jedna fotografia – zrobiona podczas wspólnej kąpieli w wannie – od razu wywołała lawinę komentarzy.
Hanna Szczesiak
Tori Spelling z synami
fot. screen Instagram/Tori Spelling
„Kocham moich czterech chłopców. Wszyscy macie takie piękne dusze. (…) Nigdy nie przestawajcie być sobą” – napisała celebrytka na Instagramie przy okazji Narodowego Dnia Syna obchodzonego w Stanach Zjednoczonych 28 września. Do postu dołączyła zdjęcia swoich synów – trzech biologicznych i pasierba. Jedno z nich zostało zrobione podczas wspólnej kąpieli mamy z synami – 4-letnim Beau i 9-letnim Finnem.

Tori Spelling wywołała dyskusję o nagości w obecności dzieci

Jak podaje „The Sun”, zdaniem części użytkowników Instagrama zdjęcie z wanny jest co najmniej „niepokojące”. „To nieprzyzwoite kąpać się nago z tak dużym synem” – napisał jeden z internautów. Inni dodali: „przerażające”, „nienormalne”, „chore”. Cześć obserwujących stanęła jednak w obronie Tori Spelling. Ich zdaniem to całkowicie naturalny i piękny obraz macierzyństwa – bez wstydu i robienia z nagości tematu tabu.
 
W rozmowie z Mamotoja.pl psycholożka i seksuolożka kliniczna dr Agnieszka Izdebska tłumaczyła jakiś czas temu, że w sprawie nagości przy dzieciach najważniejsze jest, aby rodzice przyjęli zasady, które będą dla nich najbardziej naturalne. „Poczucie naturalności jest w tym przypadku podstawą” – mówiła dr Izdebska.

„Jeżeli rodzice nie czują się komfortowo nago przy dziecku, czy nawet w bieliźnie, to nie ma sensu na siłę się przełamywać i rozbierać” – podkreślała. Jeżeli jednak w domu nagość nie jest tabu, nie powinno się wprowadzać przy małym dziecku sztucznych zasad. Należy również szanować granice dziecka – jeśli nagość rodzica zacznie mu przeszkadzać, należy to uszanować.
 

Waszym zdaniem kąpiel z 9-latkiem to coś naturalnego czy jednak przekroczenie pewnych granic?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Poznaj najciekawsze zabawki do kąpieli polecane przez Mamissima – film
Zobacz przegląd zabawek kąpielowych dla dzieci od malucha do przedszkolaka, dzięki którym wieczorny rytuał stanie się prawdziwą morską przygodą!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy