GRY
 
 

Trąba słonia Salomona - przedstawienie dla dzieci

06.01.2013r., godz.15.15 Teatr Otwarty To zaprasza dzieci na przedstawienie.

wydarzenia, teatr otwarty to w krakowie
fot. Teatr Otwarty TO w Krakowie
Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej
Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę. Co się potem stanie i czy mądra Papuga
Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów? O tym dowiecie sięoglądając przedstawienie przenosząc się do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyćniezapomniane przygody. Widowisko zawiera zarówno elementy teatrużywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego.

Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

BILET: ULGOWY 12, NORMALNY 14 ZŁOTYCH,

Rezerwacja:
tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881,
rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
www.teatrto.art.pl

TEATR OTWARTY „TO”
scena teatru, D.K. Podgórze KINOTEATR WRZOS
ul. Zamoyskiego 50,
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj