policja
fot. Fotolia

Tragedia w Manchesterze: 3-latek nie żyje, a jego mama jest w ciężkim stanie

Tuż po północy doszło do bestialskiego czynu, za który odpowiedzialny jest nieznany sprawca.
policja
fot. Fotolia
Nie wiadomo kim jest człowiek, który dopuścił się morderstwa w brytyjskim Manchesterze. Wiadomo natomiast, że policja, która została wezwana na miejsce wypadku odnalazła martwe ciało 3-letniego chłopca. W tym czasie jego mama była w szpitalu wraz z 31-letnim mężczyzną. Obrażenia, jakich doznała są na razie nieznane.
 
Zobacz także: Dziecko przykute do bramy. Ojciec znęcał się nad całą rodziną.

Nikt nie podejrzewał, że może się stać coś złego

Świadkowe zdarzenia są w szoku. Nie mogą uwierzyć w to, że w tak spokojnej rodzinie mogło dojść do tragedii. Rodzina była widywana na co dzień i nie wyglądało na to, aby komuś działa się krzywda. Sąsiedzi wspominają matkę dziecka, ale nie mówią o jego ojcu. Na razie trwa dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci dziecka.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Jak do tego doszło?

Bardzo często przy takich tragicznych wydarzeniach w opiniach pojawiają się komentarze o tym, że była to spokojna rodzina. Tymczasem wiele przypadków przemocy domowej dzieje się właśnie za zamkniętymi drzwiami. Wiele osób uważa, że to, co dzieje się za ścianą to prywatna sprawa. I to jest podstawowy błąd. Reagujmy za każdym razem, kiedy komuś dzieje się krzywda. Przypominamy, że w Polsce brak reakcji w takich okolicznościach jest już przestępstwem i grozi za to pozbawienie wolności do lat 3.
 
Źródło: fakt24.pl, brpd.gov.pl
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy