3-latek dotkliwie pobity i zgwałcony przez konkubenta matki
fot. Fotolia

Tragedia w Wieruszowie. 3-latek dotkliwie pobity i zgwałcony przez konkubenta matki

Chłopiec zmarł w szpitalu
Milena Oszczepalińska
 3-latek dotkliwie pobity i zgwałcony przez konkubenta matki
fot. Fotolia
Zgwałcony 3 letni chłopiec z licznymi śladami pobicia trafił do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Mimo usilnych starań lekarzy, chłopiec zmarł w sobotę, 20 września. Jak doszło do tej tragedii? Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Sieradzu.

Śmierć 3-latka na skutek pobicia i gwałtu

Tego bestialskiego czynu dopuścił się 25-letni mężczyzna, konkubent matki. Z opinii lekarzy wynika, że chłopiec był bity już wcześniej, na jego ciele były nie tylko nowe, ale też gojące się już rany. Dlaczego matka chłopca pozwalała konkubentowi na takie traktowanie syna? Czy jest możliwe, że o niczym nie wiedziała? Wydaje się to mało prawdopodobne…
Redakcja poleca: Grzeczne dzieci 1 - Kampania GADKI Fundacji Dzieci Niczyje
Wystartowała kampania edukacyjna GADKI przeciw wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Zobacz pierwszy z pięciu filmów promujących tę kampanię.

Jaki los spotka gwałciciela?

Zarówno matka chłopca, jak i sprawca tragedii, zostali zatrzymani. Matce nie postawiono jednak na razie żadnych zarzutów. Konkubent jest oskarżony o zabójstwo ze zgwałceniem i znęcaniem nad osobą nieporadną ze względu na wiek. Nie wiemy jednak, czy jakakolwiek kara będzie wystarczająco dotkliwa za dokonanie takiego okrucieństwa na bezbronnym dziecku.

Chłopca próbowano ratować w łódzkim szpitalu, jednak mimo przeprowadzonej operacji, nie udało się to. Uszkodzenia na ciele były zbyt poważne. Rzecznik prokuratury w Sieradzu poinformowała, że przyczyną śmierci 3-latka był uraz czaszkowo-mózgowy z obfitym krwawieniem. Jakim zwyrodnialcem trzeba być, żeby tak dotkliwie znęcać się nad małym dzieckiem?  

Zobacz też: Zatruł jedzenie dla niemowląt i grozi, że znów to zrobi!

Źródło: tvp.info
Oceń artykuł

Ocena 4 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy