wypadek na Podkarpaciu
fot. Adobe Stock

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu: można pomóc trójce osieroconych dzieci

W fatalnym wypadku koło Stalowej Woli zginęło małżeństwo – mama i tata trzech chłopców. 3-latek cudem ocalał. Rodzeństwem zaopiekowała się najbliższa rodzina, ale cała Polska włączyła się w pomoc dla trojga osieroconych dzieci.
Magdalena Drab
wypadek na Podkarpaciu
fot. Adobe Stock
To prawdziwy cud, że malutki chłopiec przeżył dramatyczny wypadek, w którym zginęli jego rodzice. Maluszek dołączył do swoich starszych braci, wszystkimi zajęli się najbliżsi. Każdy jednak może pomóc dzieciom, zebrano już mnóstwo pieniędzy.

Pomoc dla osieroconych dzieci

Rodziców trzech chłopców zabił pijany kierowca, który nagle zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadący prawidłowo samochód. W jego aucie znaleziono butelki po piwie. To niesłychana tragedia, dlatego z pomocą dla osieroconego rodzeństwa ruszyły tysiące wstrząśniętych ludzi z całego kraju. Trwa specjalna zbiórka pieniędzy w serwisie zrzutka.pl. 

„W obliczu takiej tragedii czujemy się wszyscy bezsilni i niewiele możemy zrobić, żeby ukoić ogromny ból tych dzieci. Pomóżmy jednak ich najbliższej rodzinie, która będzie musiała teraz zastąpić tym chłopcom rodziców” – powiedział Karol Czernecki, prezes Fundacji Z Serca Dla Serca, inicjator zbiórki, w rozmowie z portalem echodnia.eu.

Dzięki wielkim sercom darczyńców zebrano już ponad milion złotych. Wpłat na pomoc dla osieroconych chłopców można dokonywać tutaj – na zrzutka.pl.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy