tata ćwiczy z dziećmi
fot. kadr z Facebooka

Ten tata wie, jak dbać o formę: mamy, nie możecie tego przegapić!

Były już mamy ćwiczące z dziećmi, teraz pora na tatę! Czyż to nie zachwycające? Obejrzyjcie ten filmik i same się przekonajcie.
Karolina Stępniewska
tata ćwiczy z dziećmi
fot. kadr z Facebooka
Dbanie o formę często idzie w odstawkę, kiedy zostajemy rodzicami, ale tego ojca nie powstrzyma nawet dwójka dzieci! Na filmiku zamieszczonym na Facebooku przez Brenta Kruithofa, założyciela FLYUP Fitness, możemy zobaczyć, jak ćwiczy ze swoimi dziećmi. Starszy syn Brenta dzielnie i ochoczo naśladuje swojego tatę, a młodsze dziecko asystuje w nosidełku na plecach taty. 
 

Train your kids to have healthy habits with a FAMILY workout at home!

Opublikowany przez FLYUP FITNESS na 14 marca 2016


"Naucz dzieci zdrowych nawyków dzięki rodzinnym ćwiczeniom w domu" - tak Brent podpisał film zamieszczony na profilu FLYUP Fitness. I nie wiem jak wy, ale ja od razu mam ochotę to wypróbować w mojej rodzinie (chętnie to nagram i się podzielę). 

"Moja ulubiona rzecz w trenowaniu z rodziną to fakt, że ćwiczenia mnie od niej nie odciągają" - powiedział Brent portalowi Popsugar. "Ćwiczenia to coś, czego ludzie mogą się obawiać przez cały dzień, ale kiedy ćwicząc dobrze bawię się z rodziną, nigdy się tego nie boję". I oglądając ten filmik widzimy wyraźnie, że jego dzieci mają super zabawę, świetny wzór do naśladowania i same nie będą w przyszłości unikać treningu

Podoba nam się taki sposób budowania więzi z dziećmi i uczenia ich zdrowego stylu życia. Podoba nam się też komentarz jednej z internautek, zamieszczony pod filmikiem: "To tam były jakieś dzieci?". No właśnie: były?!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ćwiczenia z dzieckiem w wózku – porady fit mamy
Jak wykorzystać spacer z dzieckiem do odzyskania figury sprzed ciąży? Zobacz porady instruktorki fitness Ani Dziedzic.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy