Trip Kids Zone
fot. materiały prasowe Trip Kids Zone

5 kroków, aby skutecznie przegonić nudę!

Nie wiesz, jak spędzić wolny czas z dzieckiem? Dopadła was rutyna, a wasze dotychczasowe zabawy już się wam znudziły? Trip Kids Zone pomoże wam przegonić nudę raz na zawsze.
Trip Kids Zone
fot. materiały prasowe Trip Kids Zone
Kiedy każdy dzień zaczyna być podobny do poprzedniego, a my odczuwamy coraz większe znużenie codziennością, najlepiej, i to jak najszybciej, podjąć radykalne kroki i przełamać ciążącą rutynę. Zobacz, jak efektywnie rozprawić się z nudą.

Krok pierwszy: obowiązkowa zmiana otoczenia

Krótszy lub dłuższy, tylko za miasto lub na drugi koniec kraju, każdy wyjazd i zmiana, tak dobrze znanego nam otoczenia będzie ciekawym urozmaiceniem. Decydując się na hotel lub pensjonat, warto pójść odrobinę dalej i zadbać o odpowiednie, angażujące atrakcje dla dzieciaków, dzięki czemu zapewnimy sobie odrobinę relaksu i chwilę upragnionego wytchnienia.

Krok drugi: czas na zabawę!

Sam wyjazd z domu często nie wystarczy. Dzieci domagają się zabawy i atrakcji. „Nie mam czasu na nudę!” – to motto, które bezwzględnie trzeba wprowadzić w życie, by raz na zawsze przełamać rutynę. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Trip Kids Zone! To unikalny program animacji dla dzieci, z którym podróżujemy w wyobraźni, śpiewamy i tańczymy, gotujemy i pieczemy, ale przede wszystkim świetnie się bawimy w najpiękniejszych zakątkach Polski, z dala od zgiełku wielkiego miasta.


Krok trzeci: w zdrowym ciele zdrowy duch!

Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu czy wręcz przeciwnie, nie możesz odciągnąć go od komputera? W takim razie pora na prawdziwy sportowy survival. Plac zabaw, dmuchane zamki do skakania, boiska i korty to znany standard. Warto więc wybrać się na rowerową, rodzinną wycieczkę po okolicy, zagrać z drużyną rugby czy urządzić szkołę przetrwania w pobliskim lesie. Atrakcji i możliwości jest mnóstwo, a to wszystko po to, by skutecznie rozwiać nudę.


Krok czwarty: jak przemycić trochę nauki?

Nie każdy wyjazd uda nam się zgrać z ładną pogodą, a to może pokrzyżować nawet najlepszy plan atrakcji na zewnątrz. Wtedy właśnie doceniamy wsparcie animatorów, którzy zabiorą nasze pociechy na Planetę Robotów, czyli zajęcia z robotyki i nowych technologii, innym razem na zajęcia dla początkujących piosenkarzy oraz takie, które uczą opieki nad zwierzętami. Animacje w hotelach objętych programem Trip Kids Zone skupiają się na rozwoju przez dobrą zabawę, biorąc pod uwagę to, co aktualnie uwielbiane przez dzieci.

Krok piąty: odkrywamy!

Podczas rodzinnego wyjazdu zależy nam też, by dzieci wyniosły z niego coś więcej i prócz niekończonej się zabawy poznały trochę kultury, zobaczyły ciekawe zabytki czy muzea. Niestety takie przedstawienie sytuacji gwarantuje kompletne zanudzenie i zniechęcenie naszych pociech. Na szczęście i tu możemy liczyć na Trip Kids Zone, gdzie mali Odkrywcy udają się na prawdziwą wyprawę do bacówki, by odkryć tajemnicę powstawania zakopiańskiego oscypka, mieszkają w wiosce indiańskiej i poznają zwyczaje rdzennych mieszkańców Ameryki lub odkrywają kulturę latynoamerykańską, śpiewając razem z uwielbianą Violettą.

Trip Kids Zone to propozycja, z którą nuda nie ma szans. Sprawdź sam, odwiedzając jeden z hoteli objętych programem. Wszystkie zapewniają najlepsze animacje w Polsce, przestronne pokoje zabaw oraz wyjątkowe oferty pobytów tematycznych. Więcej szczegółów: www.kids.trip.pl.  Tego po prostu, nie można przegapić!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy