Truskawkowy konkurs

Weź udział w naszym konkursie, oglądaj kanał Mini Mini i wygraj atrakcyjne nagrody dla swojej pociechy. Konkurs zakończony!
Lista laureatów konkursu:
1. Maja02
2. MIKI26
3. mama_pati
4. aczp
5. Kasiolek
6. Makaki
7. elvis1
8. karolka_s
9. gabryXkad
10. blonddorotka
11. olus15
12. itap07
13. betitunia
14. katij
15. laurence
16. GosiaInuszka
17. tomasam
18. bratgrzegorz
19. ultax
20. janiaD


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja


Sezon truskawkowy w pełni więc zapraszamy wszystkich do truskawkowego szaleństwa! Pokaż, jak ciekawie potrafisz przyrządzić i podać dziecku danie z truskawek. Zdjęcie potrawy zamieść na forum mamacafe.pl.

Konkurs trwa od 15 czerwca do 29 czerwca 2009 roku.

Do zdobycia supernagrody ufundowane przez kanał Mini Mini: 10 plecaczków i 10 poduszeczek-rybek (nagrody zostaną przyznane losowo).Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Truskawkowy konkurs >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Truskawkowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Mini Mini.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 czerwca do 29 czerwca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 2 lipca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0

Zobacz także

Popularne tematy