Trzech wspaniałych - kwiecień 2011

Nie mieliśmy wątpliwości: są najwspanialszymi opiekunami. Tytuł supertaty w kwietniu zdobyli: Paweł, Michał i Bogdan.
Paweł Wolf z małym Stasiem
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.1


Tatusiowe weekendy
Niedawno minął rok, odkąd w naszym życiu pojawił się Staś. Był to cudowny, a zarazem zaskakujący dzień, ponieważ nasz synek przyszedł na świat trzy tygodnie przed terminem. Przed porodem wystąpiły liczne komplikacje, więc zdecydowano o cięciu cesarskim. Już po kilku chwilach lekarz położył mi Stasia na piersiach. Był taki malutki! Płakałam ze szczęścia. To był cudowny moment. Mój mąż wynajął dla nas osobny pokój, żebyśmy czuli się komfortowo i wygodnie po tak ciężkim dniu. Spędził z nami cały tydzień w szpitalu. Od samego początku zajmował się małym. Przewijał, przebierał, podawał mi dziecko do karmienia, nosił po jedzeniu do odbicia, usypiał, a nawet nucił różne piosenki. Ja niestety nie mogłam zajmować się dzieckiem, ponieważ musiałam bardzo dużo leżeć. Ten czas spędzony razem w szpitalu był cudowny i nigdy nie zapomnę, jaki Paweł był wspaniały i kochany. Jeszcze przed porodem całą ciążę mnie wspierał. Był bardzo wyrozumiały i czuły. Nadal tak jest. Chociaż mąż dużo pracuje i często wyjeżdża, to zawsze znajduje czas dla Stasia. Zabiera go na spacery i na zakupy, wymyśla różne zabawy i potrafi rozśmieszać Stasia, aż do łez. Na weekendy mamy specjalną nazwę, są to „tatusiowe weekendy”. Wtedy to mąż zajmuje się wszystkim przy synku, od śniadanka poprzez przewijanie, zabawę, drzemki, obiadek, deserek, spacerek, kolację, kąpiel i ułożenie do snu. I tak jest cały weekend. A ja w tym czasie odpoczywam, czytam, odwiedzam rodzinę, idę na zakupy i do kina z przyjaciółmi. Ten czas jest dla mnie wyjątkowy i pozwala mi naładować akumulatory na najbliższy tydzień. Gdy muszę wyjść z domu nawet na cały dzień, to jestem spokojna i niczym się nie martwię. Wiem, że Paweł dobrze zajmie się Stasiem. Obaj super się rozumieją i uwielbiają przebywać razem. Paweł jest fantastycznym ojcem oraz mężem i kiedy tylko mam do tego okazję, zawsze mu to mówię. A Staś, jak tylko usłyszy, że tatuś wrócił z pracy, od razu rzuca wszystkie zabawki i biegnie się z nim przywitać. Non stop powtarza jedno słowo: „tata, tata, tata” i szybciutko (na czworakach) przemyka do taty, aby się przytulić, dać całuska i oczywiście zjeść razem obiadek. Radość, jaką widzę w tym momencie w oczkach i uśmiechu mojego synka, jest bezcenna. Życzę wszystkim mamom, aby miały takich mężów, jakiego mam ja, cudownego i kochanego, oraz wspaniałych tatusiów. Kochanie, dziękuję Ci za wszystko!
Wioletta

Michał Piekara z dziećmi
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.2


Podziwiam go!
„Mamusiu, kiedy tatuś wróci z pracy, to poczyta mi książkę o owadach, wiesz?“, „Mamusiu, a wiesz, że tatuś weźmie nas jutro na basen? Ciebie, Emilkę, Julię i siebie“, „Tatusiu, tak bardzo cię kocham. Połóż się i odpocznij sobie. Śpij spokojnie, a ja tu pomogę mamusi“. Tak moja starsza córeczka mówi o swoim tatusiu. Był ze mną przy obu porodach, pomaga przy dzieciach. Czasem tak sobie myślę, że jego doba trwa chyba więcej niż 24 godziny. Misiek jest mężem, jakiego można pozazdrościć. Pełen miłości, serca do swoich córeczek i do mnie. Wciąż jestem w nim zakochana po uszy, choć jesteśmy już razem 10 lat! Misiek studiuje (ostatni rok); jest prezesem Fundacji Rodzin Pełna Chata, gdzie pomaga zakochanym, narzeczonym i małżonkom; pisze książki o miłości; bierze udział w konferencjach w całej Polsce... i do tego ma w tym wszystkim czas dla naszych dwóch maleńkich córeczek. Dla innych jest specjalistą, autorem książek, prelegentem… a dla nas po prostu najukochańszym mężem i tatusiem. Emilka ma dziewięć miesięcy i właśnie zaczęła sama chodzić. Misiek spaceruje z nią po mieszkaniu, uczy nowych słów, brudzi się razem z nią przy karmieniu. Julia ma dwa latka i wszystko chce robić sama. Na szczęście Misiek wygrywa właściwym podejściem i miłością. Misiek pomaga mi dużo w domu, np. codziennie wieczorem stara się sprzątać całą kuchnię, żebyśmy miały czysto na następny dzień. Wie, ile przy dzieciach jest pracy i obowiązków. Przy tym wszystkim dba bardzo o nasze małżeństwo. Raz na dwa tygodnie organizuje randki. Raz w domu, kiedy dzieci śpią, a kiedy indziej gdzieś mnie zabiera. Pisze mi listy, które znajduję w różnych miejscach mieszkania. Jest bardzo pomysłowy i twórczy. Podziwiam go za to, że w tym wszystkim wie, że rodzina jest najważniejsza. Wielu mówi to tylko, ale ich życie wygląda inaczej. Kocham Cię, Misiaczku, za to, co dla nas robisz.
Urszula

Bogdan Błaszczyk z Wiki
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.3

Szczęśliwa czternastka
Jesteśmy małżeństwem od czterech lat. W naszym wspólnym życiu towarzyszy nam cyfra „14“. Tak się składa, że wszystkie ważne dla nas wydarzenia mają miejsce zawsze 14. dnia miesiąca ;-) I tak mój mąż urodził się 14 sierpnia 1981, ślub wzięliśmy 14 lipca 2007, 14 marca 2009 urodziła się nasza córeczka Wiktoria, 14 września wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Wszystkie te wydarzenia (poza ślubem) przypadkowo zdarzyły się akurat w takim terminie. Gdy przyszła na świat nasza iskiereczka Wiktoria, zupełnie przewartościowała nam życie. Jestem wdzięczna losowi, że podarował mi tak wspaniałego męża i ojca dla naszej pociechy. Jest opiekuńczy i cierpliwy, dba o to, by niczego nam nie brakowało. Stara się chronić Wiktorię przed całym złem świata. Jest wyrozumiały i tolerancyjny, pełen troski. Wikunia codziennie wyczekuje, aż tatuś wróci z pracy i w charakterystyczny sposób zadzwoni do drzwi. Mała zaczyna wtedy skakać i klaskać z radości. Wtedy zdaję sobie sprawę, że tatuś to jej cały świat. Daje wszystko, co może dać dziecku rodzic: życie, miłość i zaufanie, cierpliwość, zrozumienie, dobroć i wiarę. Razem się wspieramy, by móc mądrze i z miłością wychować Wiktorię. Mamy siebie, razem osiągniemy wiele.
Marzena


Zasady głosowania:
Wyślij SMS pod numer 72012 z kodem przyporządkowanym do wybranego taty. Głosuj i wygrywaj wspaniałe nagrody! W tym miesiącu mamy pięć zestawów, a w każdym: płyn micelarny i antyperspirant znanej marki BIODERMA.
Na głosy czekamy do: 03.05.2011 r.
Koszt SMS-a: 2 zł (2,46 z VAT).


Chcesz otrzymywać informacje o nagrodach i konkursach? Wyślij SMS o treści ZGODA pod bezpłatny numer 8068. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

Zrób mężowi wspaniałą niespodziankę!
Napisz, jakim jest świetnym opiekunem dla maluszka oraz mężem. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym info@twojmaluszek.pl i zwykłym „Twój Maluszek”, ul. Wiejska 19, 00-418 Warszawa. Nagrodzimy bohaterów najciekawszych listów.

Tatusiowie kwietnia otrzymają nagrodę: nowoczesny sterylizator parowy Vapo Rapid NUK. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej: www.nuk.pl. Nagrody wyślemy w ciągu trzech miesięcy od publikacji listów. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy