Trzech wspaniałych - listopad 2011

Nie mieliśmy wątpliwości: są najwspanialszymi opiekunami. Zaszczytny tytuł supertaty w listopadzie zdobyli panowie: Grzegorz, Robert, Maciej.
Grzegorz Damasiewicz z córką
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.1


Szczęście, że jest
Dzięki niemu Piotruś (2,5 roku) i Wiktoria (10 miesięcy) z radością rozpoczynają każdy poranek i to z jego powodu uśmiechają się, zasypiając. Grzegorz codziennie obdarza nasze dzieci tym, co najlepsze. A wszystko, co mówi i robi, przyczynia się do tego, że nasze dzieci czują się bardzo kochane. To dzięki niemu zwykłe dni stają się dla nich niezwykłe, bo przepełnione uśmiechem i miłością. Sprawia, że odkrywanie świata przez nasze dzieciaczki jest dla nich jedną z najbardziej fascynujących przygód. To on je kocha, wspiera, rozśmiesza, przytula, gdy płaczą i chroni, gdy czują się bezbronne. Każdego dnia odkrywa w nich wszystko to, co najpiękniejsze i niepowtarzalne. Jedyne w swoim rodzaju rozpromienione szczęściem minki na twarzach naszych dzieci można podziwiać zawsze, gdy on jest obok nich. Przytula Piotrusia, który uśmiechnięty przybiega do nas każdego ranka ze swojego pokoiku, a potem razem bawią się wozami strażackimi, samochodami policyjnymi i karetkami, budują drogi, a w deszczowe poranki razem oglądają bajki o Tomku i Szymku. Często we dwóch budują wieże z klocków. Razem śpiewają też piosenkę o jagódkach i grają na zabawkowej gitarze. To Grzegorz rozśmiesza maleńką Wiktorię, gdy w oczkach pojawiają się łzy. Córeczka przepada za swoim tatusiem i kiedy gaworzy, udaje się jej już powiedzieć „ta-ta, ta-ta”. To Grzegorz opowiada Wiktorii o tym, co ją otacza. Dzięki niemu córeczka poznaje świat. Wieczorem zaś zasypia słodko w ramionach tatusia. Dzięki wyjkątkowemu ojcu Piotruś nauczył się kochać swoją małą siostrzyczkę i troszczyć się o nią. Zrozumiał, co to jest odpowiedzialność. Codziennie wieczorem Grzegorz kąpie nasze maluchy. Okazuje im wiele ciepła i opiekuje się nimi z ogromną miłością, dzięki czemu jest dla nich autorytetem i oparciem. Zawsze, gdy wraca z pracy, na twarzach naszych dzieci pojawia się promienny uśmiech. Kiedy patrzę na to, jak mój mąż opiekuje się Piotrusiem i Wiktorią, to wiem, że los obdarzył ich wyjątkowym tatą, dzięki któremu ich dzieciństwo będzie piękne i niezapomniane i że nasze dzieci mają wielkie szczęście. Bo zawsze obok nich będzie właśnie Grzegorz.
Beata


Robert Dobija z małą Darią - TATA LISTOPADA
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.2


Zasłużył na medal
Będąc w ciąży, często zastanawiałam się, jaką będę mamą oraz jakim tatą będzie mój mąż. Ciąża była dla nas pięknym czasem. Udział w szkole rodzenia, długie dyskusje, na głos wypowiadane marzenia i oczekiwania, dzielenie się wyobrażeniami o naszym maleństwie towarzyszyło nam przez całe dziewięć miesięcy. Nie chcieliśmy znać płci dzieciątka. A poród (aż samej trudno mi w to do końca uwierzyć) był pięknym i radosnym przeżyciem. Do końca życia będziemy je wspominać. Żartobliwie mówię czasem, że to Robert za mnie urodził! Pomagał w oddychaniu, trzymał za rękę, cierpliwie znosił moje marudzenie, a kiedy nadszedł ten najważniejszy moment – ze łzami w oczach i wielką dumą przeciął pępowinę, witając tym samym Dareńkę wśród nas. Potem od położnych słyszałam tylko pochwały na jego temat: „ale się trzymał!”. Wielu szczegółów nie pamiętam, a znam je tylko z jego relacji. Nigdy jednak nie zapomnę szeptanego przez łzy: „dziękuję” i spojrzenia pełnego miłości. Wspólny poród bardzo nas zbliżył. Najważniejsze jest jednak to, co dzieje się teraz, gdy opadły już emocje, a życie zaczęło kręcić się swoim, różnym od wcześniejszego, rytmem. Obserwując Roberta, stwierdzam, że ilość czasu spędzonego z dzieckiem rekompensuje jakością. Nawet ja nie jestem tak kreatywnym rodzicem jak on! I mimo, że Daria ma dopiero pięć miesięcy – jak zaczarowana patrzy na tatę, który gra na gitarze skomponowaną specjalnie dla niej piosenkę. Jego postawa przerosła moje wszelkie oczekiwania i wyobrażenia. Przed nami trudny czas mojego powrotu do pracy. Wspólnie ustaliliśmy, że tatuś pod nieobecność mamy przejmie obowiązki opieki na Darią. Nie mam żadnych obaw i wiem, że poradzi sobie znakomicie.
Żona Magda z córeczką Darią

Maciej Arasimowicz i Malwinka
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.3


Zwykły bohater
Jest późny wieczór. Córka śpi bardzo niespokojnym snem, pewnie dlatego, że nie widziała dziś taty. Nie było chichotek przed kąpielą i wygłupów w wanience. Oboje
z Maciejem pochodzimy z tej samej miejscowości lecz dopiero z dala od domu nasze losy splątały się na zawsze. Nie planowaliśmy dziecka. Byliśmy młodą parą w wielkim mieście, z dala od rodziny, nie mieliśmy nic prócz kilku gratów w wynajmowanym mieszkaniu. Pewnego dnia na teście ciążowym pojawiły się dwie kreseczki i nasz świat przewrócił się do góry nogami. Czas mijał, na moją prośbę wróciliśmy do rodzinnego miasta i wkrótce na świecie pojawiła sie Malwinka. Od tamtego czasu minęło siedem miesięcy... Najpierw chciałam opisać jak mój partner dzielnie zmienia Malwince pieluszki, kąpie ją, bawi się i otacza opiekuńczym ramieniem, ale przecież to nie są jakieś bohaterskie czyny, tylko zwyczajne obowiązki kochającego rodzica. Dlaczego wiec zasługuje on na miano supertaty? Po urlopie macierzyńskim straciłam pracę i na barki Macieja spadł obowiązek utrzymywania nas. Postanowiliśmy, że zostanę z dzieckiem. I właśnie dlatego nie ma go dziś w domu. Jest już 15. godzinę w pracy. Dla nas poświęcił swoje plany i marzenia. Dba, by niczego nam nie brakowało, również jego miłości.
Katarzyna


Zasady głosowania:
Wyślij SMS pod numer 72012 z kodem przyporządkowanym do wybranego taty. Spośród wszystkich głosujących wyłonimy pięć osób, które otrzymają nagrodę: suszarko-lokówkę Bosch i zestaw przypraw Kucharek.
Na głosy czekamy do 30.11.2011 r.
Koszt SMS-a: 2 zł (2,46 z VAT).


Chcesz otrzymywać informacje o nagrodach i konkursach? Wyślij SMS o treści ZGODA pod bezpłatny numer 8068. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

Zrób mężowi wspaniałą niespodziankę!
Napisz, jakim jest świetnym opiekunem dla maluszka oraz mężem. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym info@twojmaluszek.pl i zwykłym „Twój Maluszek”, ul. Wiejska 19, 00-418 Warszawa. Nagrodzimy bohaterów najciekawszych listów.

Tatusiowie listopada otrzymają nagrodę: przyprawy w młynkach i zestaw noży, ufundowane przez PRYMAT. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej www.doradcasmaku.pl. Nagrody wyślemy w ciągu trzech miesięcy
od publikacji listów. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Redakcja poleca: Jak zrobić puchar z papieru: prezent dla taty od dziecka
Jak zrobić puchar z papieru? Nie jest to wcale aż takie trudne, a przecież taki puchar należy się każdemu rodzicowi za trud i serce, jakie wkłada w wychowanie dziecka! Obejrzyj wideo i zrób z maluchem własnoręczny upominek, który rozczuli niejednego tatę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy