Trzech wspaniałych - luty 2012

Nie mieliśmy wątpliwości: są najwspanialszymi opiekunami. Zaszczytny tytuł supertaty w lutym zdobyli panowie: Marcin, Sebastian i Paweł.
Marcin Mielniczuk z synem
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.1


Nieustraszony
Jestem Maksio. Przyszedłem na świat pięć miesięcy temu. I zgadnijcie, kto mnie przywitał w tym cudownym dniu, choć mdleje na widok kropelki krwi? Mój kochany tatuś – Marcin. Już za samą odwagę, jaką wykazał się tamtego dnia (nie mdlejąc, za co należy się dodatkowa pochwała) zasłużył sobie na miano supertaty. Ale to nie wszystko. Wiem, że pokochał mnie od pierwszej chwili. I to całym serduszkiem. A skąd wiem? Nie dlatego, że rozpłakał się, gdy wyszedłem z brzuszka mamusi, choć na co dzień jest twardzielem. Ani też dlatego, że zasypuje mnie całusami i uściskami każdego dnia. Wiem to, bo widzę, z jaką miłością na mnie patrzy. Stara się, gdy tylko może, być przy mnie. A gdy widzi, że jestem smutny, bierze mnie na ręce i mooocno przytula. Na początku mamusi było ciężko. Nie spałem, gdy było ciemno i płakałem, gdy było jasno. Mamusia czasem płakała ze mną, choć dzielnie znosiła to wszystko. Ale tatuś nie zwątpił w to, że z czasem uda im się mnie uspokoić i pomagał jej na każdym kroku. Niestraszne mu są mokre pieluszki ani potężne kupki. Niestraszne mu codzienne kąpiele. Niestraszne mu usypianie mnie nocą, choć wcześnie rano musi wstawać do pracy. Miłe mu są spacery ze mną i codzienne zabawy, nawet gdy wraca bardzo zmęczony. Przywykłem nawet do śpiewanych przez niego kołysanek – piosenek kibicowskich. Choć mu trochę nie wychodzą, nic nie powiem, żeby się nie smucił. Z drugiej strony, ja je lubię, mimo wszystko. Bo śpiewa je mój tatuś. Czekam tylko teraz, kiedy weźmie mnie na mecz. Wiem, że to będą kolejne piękne chwile w moim życiu. A zawdzięczać je będę najwspanialszemu tatusiowi na świecie. Mojemu tatusiowi – Marcinowi!
Maksio i mama – Sylwia

Sebastian Kryszoforski z dziećmi - TATA LUTEGO
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.2


Pomaga mi we wszystkim
Na nasze dzieciaczki czekaliśmy wiele lat. Wyczekane, wymarzone urodziły się dwa lata temu, 13 lutego. Otrzymaliśmy najwspanialszy prezent na walentynki. Dwóch kochanych synków – Kamilka i Filipka. Odwrócili nasz świat do góry nogami. Bliźnięta to duże wyzwanie, początki były bardzo trudne. Chłopcy przez dwa tygodnie przebywali w szpitalu i był to okres szczególnie ciężki dla całej naszej czwóreczki. Nadszedł czas, kiedy mogliśmy naszych synków zabrać do domu i byliśmy z mężem przeszczęśliwi. Synkowie w domu nie dawali nam za dużo odpocząć. Co dwie i pół godziny karmienie, problemy z odbijaniem, kolki, krótkie drzemki maluszków, płacz przy kąpieli… powodowały, że byliśmy bardzo zmęczeni. Mąż wspierał i wspiera mnie cały czas. Karmił dzieci, przewijał, kąpał, uspokajał. Poświęcał się w takim samym stopniu maleństwom jak ja, mimo że pracował. W nocy mieliśmy czterogodzinne dyżury. Mój urlop macierzyński dobiegł końca, na urlop wychowawczy nie mogliśmy sobie pozwolić, musiałam wrócić do pracy. Ponieważ mąż pracował na trzy zmiany, to on przejął większość obowiązków związanych z opieką nad bliźniakami. Spisał się oczywiście na medal. Nasi synowie skończą niebawem dwa latka i są wpatrzeni w tatę jak w obrazek. Żyć bez niego nie mogą. Tata zaś ma na ich punkcie niesamowitego bzika, chodzi z nimi na spacery, czyta książki, gra w piłkę, śpiewa piosenki…. Cała jego miłość do chłopców odbija się w stworzonym dla nich pokoiku. Pełno w nim ciepłych i pięknych barw, a ściany pokryte są własnoręcznie wykonanymi przez tatę malunkami. 
Wioletta


Paweł Kruk z Hanią
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.3


Tyle w nim czułości
Gdy mi się oświadczył… odmówiłam. Bałam się, bo Paweł jest młodszy ode mnie. Poczekał, nie nalegał, nie obiecywał złotych gór, ale każdego dnia, każdym gestem, słowem i czynem uświadamiał mi, że jest odpowiedzialny i stworzony dla mnie. Gdy parę miesięcy później zapytał ponownie, czy za niego wyjdę, bez wahania odpowiedziałam: „Tak!”. Wiedziałam, że to dobry, czuły i wrażliwy mężczyzna, którego mocno kocham i który kocha mnie. Czułam też, że będzie wspaniałym ojcem. I nie pomyliłam się. Od momentu, gdy na teście ciążowym zobaczyliśmy dwie kreseczki, czuję się jak królewna. Paweł stał się nawet jeszcze bardziej troskliwy, zapobiegliwy. Całą ciążę pomagał mi we wszystkim. To on, wcześniej niż lekarz, powiedział, ze będziemy mieć córeczkę. I się nie pomylił. Nie opuścił żadnej wizyty u lekarza. A w monitor na USG wpatrywał się jak zaczarowany. Rodziliśmy razem przez 15 godzin. Cały czas był dla mnie wsparciem i choć bolało, to jednak poród wspominam dobrze. Zresztą wszystko odeszło w zapomnienie, gdy pokazano nam córeczkę. Paweł od początku tulił i nosił ją na rękach. A gdy nie jest w pracy, wspaniale zajmuje się Hanią (mała już niedługo będzie mieć pół roczku). Czasem się śmieję, że jest z nią w zmowie, bo malutka, gdy jest ze mną, to czasami grymasi i marudzi, a gdy jest z tatą – to zawsze jest pogodna. Gdy Paweł wraca z pracy, córeczka na jego widok uśmiecha się od razu. Często przed pracą, z samego rana, mąż włącza ulubione przeboje i z Hanią tańczą po pokoju. Mała zanosi się śmiechem, a gdy przychodzi czas zakończenia zabawy, głośno protestuje. Paweł jest wspaniałym mężem i ojcem. Rozczula mnie, gdy widzę jak ten wielki (mąż ma prawie dwa metry wzrostu) mężczyzna pochyla się nad łóżeczkiem i delikatnie odkłada uśpioną Hanię, po czym otula ją kołderką.
Małgosia


Zasady głosowania:
Wyślij SMS pod numer 72012 z kodem przyporządkowanym do wybranego taty. Spośród wszystkich głosujących wyłonimy pięć osób, które otrzymają nagrodę: zestaw kosmetyków BIELENDA.
Na głosy czekamy do 29.02.2012 r.
Koszt SMS-a: 2 zł (2,46 z VAT).


Chcesz otrzymywać informacje o nagrodach i konkursach? Wyślij SMS o treści ZGODA pod bezpłatny numer 8068. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

Zrób mężowi wspaniałą niespodziankę!
Napisz, jakim jest świetnym opiekunem dla maluszka oraz mężem. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym info@twojmaluszek.pl i zwykłym „Twój Maluszek”, ul. Wiejska 19, 00-418 Warszawa. Nagrodzimy bohaterów najciekawszych listów.

Tatusiowie lutego otrzymają nagrodę: zestaw kosmetyków BIELENDA z wyjątkowej linii ONLY FOR MEN. Więcej o produktach przeczytasz na stronie internetowej www.bielenda.pl. Nagrody wyślemy w ciągu trzech miesięcy
od publikacji listów. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Redakcja poleca: Ile kalorii jeść w ciąży? [WIDEO]
Ile kalorii jeść w ciąży, by pokryć zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze mamy i dziecka? Średnio to więcej o 200-300 kcal dziennie przez całą ciążę, jednak zapotrzebowanie to różni się w zależności od trymestru ciąży. Szacuje się, że cała ciąża wymaga przyjęcia ok. 75-80 tysięcy kcal więcej.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy