Trzech wspaniałych - październik 2011

Nie mieliśmy wątpliwości: są najwspanialszymi opiekunami. Zaszczytny tytuł supertaty w październiku zdobyli panowie: Michał, Paweł i Marcin.
Michał Tomaszewski i Mikołaj - TATA PAŹDZIERNIKA
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.1


Sprawdził się w roli ojca
Kiedy test ciążowy wyszedł pozytywnie, cieszyliśmy się... ale z rezerwą. Nie chcieliśmy zapeszyć. Dopiero, gdy lekarz potwierdził ciążę, na naszych twarzach pojawił się uśmiech. Michał okazał się najpierw przyszłym supertatą, a teraz prawdziwym supertatą. Podczas ciąży cudownie się nami opiekował. Okazało się, że muszę się oszczędzać i większość czasu leżeć. Przez dziewięć miesięcy prawie nie wychodziłam z domu. Michał codziennie rano przynosił świeże bułeczki na śniadanie, szykował miskę owoców, podstawiał soki. Spełniał każdą moją zachciankę. Sam pomalował nasze mieszkanie, które urządziliśmy tak, jak sobie wymarzyliśmy. Dopilnował, abyśmy ze spokojem się do niego wprowadzili. Nie opuścił ani jednej wizyty lekarskiej. Dużo mówił do mojego brzuszka i głaskał go. W ciągu dnia dzwonił, aby zapytać, jak się czujemy. Byłam dumna, że mam takiego męża. Z góry było postanowione, że nie będzie go przy mnie podczas porodu. W tym temacie mieliśmy podobne zdanie. Gdy nadszedł dzień porodu, to on nalegał, abyśmy pojechali do szpitala. Po namowach uległam. I bardzo dobrze, bo mogłoby się skończyć źle. Poród przebiegał szybko. Michał nie zdążył nawet odjechać do domu. Siedział przed salą porodową. A później czekaliśmy razem, aż przywiozą nam naszego chłopca. Dorosły facet, który ujrzał swoją malutką pociechę… niezapomniany widok. Dla takich chwil warto żyć. Teraz każdy dzień jest coraz piękniejszy. Szybko przekonałam się, że Michał to tata zakochany w swoim dziecku, a Mikołaj to dziecko zakochane w swoim tacie. Patrząc na moich kochanych chłopaków widzę, jak żyć bez siebie nie mogą. Michał okazał się najlepszym tatą na świecie – troskliwym, czułym, opiekuńczym. Nie pozwoli, aby małemu stała się jakaś krzywda. Gdy synek śpi, sprawdza co chwilkę, czy się nie obudził i nie potrzebuje rodziców. Mikołaj ma pięć miesięcy i uwielbia zabawy ze swoim supertatą, który ma tysiąc pomysłów, a każdy jest lepszy od poprzedniego. Czasami jestem zazdrosna, że Mikołaj tak lgnie do Michała, ale i dumna, że ja mam takiego męża, a Mikołaj takiego cudownego tatę. 
Katarzyna

Paweł Piwowarczyk z Łucją
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.2


Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć
Nasz związek nie miał żadnych szans na przetrwanie. Byli o tym przekonani zarówno nasi znajomi jak i my sami. I nic dziwnego – wszystko nas dzieliło: on – programista, ja – aktorka. On lubi blondynki z długimi włosami, ja wtedy miałam krótkie i kasztanowe. Ja z kolei gustowałam
w wysokich blondynach, zaś Paweł reprezentował typ niewysoki, „przy kości” z lekko przerzedzoną czupryną. Różnice mogłabym wymieniać do jutra. Jednak przetrwaliśmy, a nasz związek rozkwitał, jak w idealnym scenariuszu. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów, przeszliśmy razem przez całe pięć lat, zaręczyliśmy się na ostatnim roku, a po ukończeniu nauki był ślub i własne mieszkanie. W październiku 2010 roku dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami. Jak tylko zobaczyłam dwie kreski na teście, zadzwoniłam do Pawła. Następnego dnia poszliśmy razem do lekarza. Jak pokazałam mu zdjęcie USG naszego ponad czteromilimetrowego „robala”, zastygł, a w jego oczach pojawiły się łzy. Nie był w stanie prowadzić samochodu. Więc to ja zasiadłam za kierownicą. Od tamtej pory zakochaliśmy się w sobie na nowo. Paweł dbał o mnie lepiej, niż ja sama bym to robiła (dzięki niemu poranną kawę zastąpiłam śniadaniem). Po kilkunastu tygodniach dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli córeczkę. Wtedy mąż zwariował już zupełnie. Ubranka wybierał z dużo większym zapałem niż ja! Z cierpliwością i niesłabnącą miłością w oczach i głosie wysłuchiwał moich humorów, zachcianek. Kiedy już nie mieściłam się w żadne ubrania, zapewniał, że nie jestem hipopotamem, ale najpiękniejszą kobietą na świecie. Codziennie dziękuje mi za to, że urodziłam naszą córcię. Wiem, że bardzo nas kocha!
Julia

Marcin Momot z córeczką
WYŚLIJ SMS pod nr 72012 o treści: TATA.3

Szalejemy za nim!
Gdy powiedziałam mężowi o tym, że będziemy mieli dziecko, aż zaniemówił z wrażenia. Przytulił mnie mocno i spytał drżącym głosem: „Naprawdę?”. Był bardzo szczęśliwy. Gdy przyszedł dzień porodu, mój Marcinek nie opuścił mnie nawet na chwilę. Poród był bardzo ciężki (trwał 12 godzin) i skończył się cesarskim cięciem. Mąż nie chciał mnie nawet opuścić, gdy zabierano mnie na salę operacyjną, niestety musiał poczekać na korytarzu. Opowiadał mi potem, że gdy położna wychodziła z sali z jakimś płaczącym dzieckiem, spytał, czy to jego. Ona od razu dała mu Nicolę na ręce i…. to była miłość od pierwszego wejrzenia. Córeczka od razu przestała płakać. Patrzyli sobie prosto w oczy, a jego miłość z każdą sekundą rosła. Był szczęśliwy i dumny. Cieszę się, że to właśnie on miał ją pierwszy na rękach, że właśnie wtedy poczuł, że został tatusiem. Wspaniałym tatusiem. Nasza córeczka szaleje za Marcinem. Jest przy nim taka szczęśliwa. W nocy, gdy mała się budzi nawet i pięć razy, to tylko Marcin do niej wstaje. Głaszcze Nicolę, kołysze i śpiewa kołysanki, zawsze pomaga. Jest wspaniałym mężem i ojcem. Jestem dumna, że mam u swego boku takiego mężczyznę. Kochanie, dziękuję za to, że jesteś.
Żaneta

Zasady głosowania:
Wyślij SMS pod numer 72012 z kodem przyporządkowanym do wybranego taty. Spośród wszystkich głosujących wyłonimy pięć osób, które otrzymają nagrodę: chustę – model Carry Sling, marki Amazonas, ufundowaną przez STOKKIDS.PL.
Na głosy czekamy do 01.11.2011 r.
Koszt SMS-a: 2 zł (2,46 z VAT).


Chcesz otrzymywać informacje o nagrodach i konkursach? Wyślij SMS o treści ZGODA pod bezpłatny numer 8068. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

Zrób mężowi wspaniałą niespodziankę!
Napisz, jakim jest świetnym opiekunem dla maluszka oraz mężem. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym info@twojmaluszek.pl i zwykłym „Twój Maluszek”, ul. Wiejska 19, 00-418 Warszawa. Nagrodzimy bohaterów najciekawszych listów.

Tatusiowie października otrzymają nagrodę: elastyczną chustę do noszenia dziecka – model Carry Sling, marki Amazonas, ufundowaną przez STOKKIDS.PL. Chusta w żaden sposób nie uwiera ani nie uciska dziecka. Wykonana jest w 100 proc.
z bawełny. Nagrody wyślemy w ciągu trzech miesięcy od publikacji listów. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Redakcja poleca: Jak zrobić puchar z papieru: prezent dla taty od dziecka
Jak zrobić puchar z papieru? Nie jest to wcale aż takie trudne, a przecież taki puchar należy się każdemu rodzicowi za trud i serce, jakie wkłada w wychowanie dziecka! Obejrzyj wideo i zrób z maluchem własnoręczny upominek, który rozczuli niejednego tatę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy