Trzecie dziecko Williama i Kate zostało poczęte w Polsce
fot. The Sun via Instagram/chefconsultant

William i Kate poczęli trzecie dziecko w Polsce?! O tym piszą zagraniczne media!

Tą informacją żyje cały świat! Brytyjskie media donoszą, że księżna Kate zaszła w ciążę w Polsce. Co na to polscy internauci?
Hanna Szczesiak
Trzecie dziecko Williama i Kate zostało poczęte w Polsce
fot. The Sun via Instagram/chefconsultant
W poniedziałek, 4 września, cały świat (a na pewno Wielka Brytania i Polska!) żył informacją, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Dziś wszystkie media informują o okładce jednego z najpopularniejszych brytyjskich dzienników: "The Sun" podejrzewa, że trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce!

Kate zaszła w ciążę w Polsce?

Gdy w lipcu książę William i księżna Kate odwiedzili Polskę, pisaliśmy o niejednoznacznej wypowiedzi księżnej. Podczas spotkania z młodymi przedsiębiorcami książęca para otrzymała w prezencie misia Whisbear. Kate żartobliwie zasugerowała mężowi, że powinni się starać o kolejne dziecko. Już wtedy media, gównie brytyjskie, spekulowały, czy rodzina królewska wkrótce się powiększy. Wczorajsze oświadczenie z Pałacu Kensington nie pozostawia już żadnych wątpliwości!
 
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Polskie imię dla royal baby?

W sieci pojawia się coraz więcej dowcipów dotyczących najnowszych doniesień "The Sun". Internauci żartują, że trzecie royal baby powinno zostać mianowane królem Polski, a William i Kate mogą się ubiegać o przyznanie pieniędzy z programu 500+. Inni sugerują, że książęca para powinna rozważyć nadanie potomkowi polskiego imienia – wśród propozycji pojawiły się imiona Janush i Grashinne.

Williamowi i Kate serdecznie gratulujemy. To, w jakim miejscu maluch został poczęty, niech zostanie ich tajemnicą!

Zobacz także: Dlaczego książę George nosi krótkie spodenki nawet zimą? Znamy odpowiedź!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy