Joanna Krupa wybiera imię dla córki
fot. ONS.pl

Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Wyglądało jak bajkowe wesele!

Celebrytka niedługo zostanie po raz pierwszy mamą i właśnie wyprawiła kolejną imprezę z tej okazji. Było bardzo elegancko i stylowo. Nas zachwyciła sukienka Joanny.
Dominika Bielas
Joanna Krupa wybiera imię dla córki
fot. ONS.pl
Joanna Krupa jest w 35. tygodniu ciąży, a kilka tygodni temu w Dzień Dobry TVN zdradziła, że ma termin porodu ma na 4 listopada. Clebrytka chętnie dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych i udziela wywiadów, ciesząc się, że wkrótce zostanie mamą. Oczekując na narodziny córeczki, postanowiła zorganizować aż trzy baby shower. Wszytko, dlatego że celebrytka ma dużo bliskich osób, które mieszkają w różnych miejscach na świecie. Pierwsza impreza odbyła się w Chicago (USA), gdzie spotkała się w eleganckiej restauracji z przyjaciółkami. Drugie odbyło się w Polsce, a teraz na Instagramie umieściła zdjęcia z trzeciej imprezy, która odbyła się w domu jurorki „Top Model” w Los Angeles (USA).

Magicznie i różowo

Poprzednie imprezy były kolorystycznie neutralne. Teraz gdy już wiadomo, że na świat przyjdzie dziewczynka - Sofía Grace,  Joanna postanowiła na pastelowy róż. W jego odcieniach były świeże kwiaty oraz dekoracje na stołach, a także ozdoby z balonów. Było bardzo elegancko i luksusowo jak na bajkowym weselu w plenerze. Oglądając zamieszczony przez Krupę filmik, nie sposób nie zauważyć, że przyjęcie było doprecyzowane w najmniejszych szczegółach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Nas zachwyciła kreacja ciężarnej Joanny. Celebrytka miała na sobie obcisłą błękitną sukienkę w różowe kwiaty, w której prezentowała się przepięknie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Też spodziewasz się maluszka? Postanowiłyśmy znaleźć kilka kwiatowych propozycji idealnych dla przyszłej mamy.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy