twarz córeczki Otylii Jędrzejczak
fot. screen/instagram.com/otyliaswim

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz Marcelinki! Mała jest niesamowita!

Gwiazdy i celebryci pilnie strzegą prywatności swoich dzieci. Otylia opublikowała zdjęcie, na którym widać całą twarz córeczki. Po raz pierwszy! Naprawdę, a nie tylko kawałeczek. Niczym się nie przejmuje, przypadek czy to celowy zabieg?
Weronika Zagojska
twarz córeczki Otylii Jędrzejczak
fot. screen/instagram.com/otyliaswim
Jeśli kibicujecie Otylii Jędrzejczak i jej małej córeczce, to wiecie, że od narodzin dziecka znana mama-sportowiec wrzuca do sieci zdjęcia maleńkiej... Marcelinkę do tej pory było widać jednak tylko tyłem, z kocykiem na twarzy lub z oddali albo raptem niewielki kawałek twarzy... Ale tym razem jest inaczej!

Z okazji Nowego Roku Otylia zrobiła niesamowitą niespodziankę swoim fanom i pokazała twarz córeczki. W pełnej krasie! Na zdjęciu dumna mama i dumny tata, koszykarz Paweł Przybyła, w towarzystwie przeuroczej córeczki Marceliny składają wszystkim życzenia noworoczne.
 

Te słowa oddają więcej, niż zwykłe zdawkowe życzenia. Tyle w nich emocji i radości z pojawienia się dziecka w życiu, że aż można się wzruszyć. Nam się to od razu udziela! Otylia napisała:
 
"Rok który dał mi największe szczęście :) każdy kolejny może być tylko lepszy :) i tego Wam życzę, żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego :) Nie obawiajcie się marzyć i konsekwentnie realizujcie wszystkie cele :) Szczęśliwego Nowego 2018 roku :)"

Dlaczego wizerunek dziecka upubliczniono? Może znani rodzice liczą, że paparazzi nie będą teraz za wszelką cenę chcieli uchwycić zdjęcia twarzy dziecka i że dzięki temu rodzina zyska odrobinę spokoju?

Jak wam się podoba mała Marcelinka? Rośnie jak na drożdżach, prawda?

Mała Marcelina, która ma już prawie 8 miesięcy, na zdjęciu zawadiacko spogląda na roześmianych rodziców. Ma uroczą opaskę z kokardką na głowie i niemowlęcy strój z zawsze modną Myszką Minnie. Takie wzory i stylizacje są słodkie!
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.
Zobacz też:
Redakcja poleca: Wiosenna kolekcja ubrań Smyk dla najmłodszych
Zobacz, co Smyk proponuje najmniejszym dzieciom na nadchodzący sezon wiosna 2014.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy